zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem 2W1. Dziś koniec.

Merlan

ul. Słowackiego 2/5, Rzeszów

Depilacja laserowa wąsika lub brody za 17,99 zł i więcej opcji w gabinecie Merlan

Wybierz opcję

Wyróżniki

Depilacja laserem diodowym to sposób na skuteczne pozbycie się niechcianego owłosienia z wybranych partii, a nawet całego ciała

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: Light Sheer Desire
  • rok produkcji: 2020
  • rekomendowana liczba zabiegów: 9
  • czas trwania zabiegu:
    • małe partie (np. wąsik, broda) – ok. 5 min
    • średnie partie (np. twarz, pachy, łydki, uda, ramiona) – ok. 30 min
    • duże partie (plecy, całe nogi, tors) – ok. 45 min

Podczas zabiegu wiązka światła wnika w głąb skóry, by zniszczyć cebulkę i uniemożliwić wzrost włosa. Specjalny system sprawia, że depilacja jest skuteczna nawet w przypadku osób o ciemnej karnacji. Podczas jednego zabiegu można zlikwidować do 40% niechcianych włosków w ich fazie wzrostu. By zatem kuracja była w pełni efektywna, depilację należy powtarzać co 3-8 tygodni.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 936 886. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Merlan

Wydobywanie i podkreślanie naturalnego piękna za pomocą kompleksowych kuracji to główne zadanie specjalistów salonu Merlan. Pielęgnacja twarzy i ciała oparta jest tu zarówno na ich wiedzy i doświadczeniu, jak również na sprawdzonych, przebadanych klinicznie preparatach i kosmetykach. Przed rozpoczęciem zabiegu można liczyć na fachową poradę kosmetyczną, która określi rodzaj skóry, jej potrzeby, a także najlepszą kurację. Konsultacje z lekarzem medycyny pozwolą na wybór optymalnych zabiegów.