Brak nowych powiadomień

Golden Beauty & SPA

Ginekologia estetyczna od 999 zł lub leczenie nietrzymania moczu za 2499 zł w Golden Beauty & SPA – 2 miasta

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie do wyboru: zabieg powiększenia punktu G, korekta warg sromowych, leczenie nietrzymania moczu lub waginoplastyka

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

  • 999 zł za zabieg powiększenia punktu G,
  • 2499 zł za zabieg labioplastyki laserowej: korekta warg sromowych,
  • 2499 zł za zabieg metodą TOT na nietrzymanie moczu,
  • 2999 zł za zabieg waginoplastyki.

W cenie zabiegu jest również konsultacja kwalifikująca pacjentkę do jego wykonania.

Zabieg powiększania punktu G: nowoczesna, niechirurgiczna i małoinwazyjna metoda polegająca na wstrzyknięciu w okolice powiększanego punktu preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym i trwa ok. 20 minut.

Zabieg labioplastyki wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i obejmuje również konsultację po jego wykonaniu. Jest to zabieg z użyciem lasera.

Zabieg waginoplastyki polega na obkurczaniu pochwy przy użyciu lasera.

Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu z zastosowaniem syntetycznej taśmy TOT to metoda, która zakłada wyprowadzenie taśm przez nacięcia w pachwinach. Zabieg polega na wprowadzeniu metodą przezpochwową cienkiej, beznapięciowej, polipropylenowej taśmy, którą następnie mocuje się w taki sposób, by dobrze podtrzymywała cewkę moczową od strony pochwy. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym dolędźwiowym, a czas jego trwania to zazwyczaj około pół godziny. Charakteryzuje go niska inwazyjność i wysoka skuteczność.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj na stronie: www.goldenbeauty.pl. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Golden Beauty & SPA

Niewielkie wnętrza estetycznie urządzonych placówek zostały tak przygotowane, aby każdy mógł poczuć się komfortowo. Efektywne leczenie wymaga nie tylko profesjonalnej wiedzy i fachowego podejścia, ale też uwagi i zrozumienia potrzeb chorych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, tutejszy personel nieustannie wzbogaca swoją wiedzę oraz poszerza ofertę o nowości pojawiające się na rynku. Golden Beauty & SPA wyróżnia się indywidualnym podejściem do pracy na każdym etapie leczenia. Wśród zabiegów dostępnych w centrum estetycznym wyróżnić można m.in. wybielanie zębów, pakiety zabiegów wyszczuplających na całe ciało i odżywczych na twarz oraz zabiegi ginekologii estetycznej. Szczególnie warta polecenia jest również depilacja laserem Light Sheer, którą wykonuje się tutaj od 2010 roku.

Golden Beauty & SPA

Zabieg na twarz, Lifting twarzy, Zabieg kosmetyczny, Medycyna
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.