Modzelewskiego 56 Lokal 2, Warszawa

Stały stalowy aparat ortodontyczny: 1 łuk (699 zł) lub 2 łuki (1399 zł) w Medessence

Wybierz opcję

Wyróżniki

Aparat ortodontyczny skutecznie niweluje wady zgryzu – wyrównuje i właściwie ustawia zęby w łukach zębowych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Martyna
1 Oceny1 reviews
czerwiec 26, 2020
Polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm Pani ortodontki i całej ekipy :)
J
Joanna
1 Oceny1 reviews
luty 1, 2020
Wszystko przebiegło bardzo sprawie, gorąco polecam!

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Stały stalowy aparat ortodontyczny (zamki metalowe):

  • 699 zł za 1 łuk,
  • 1399 zł za 2 łuki.

Dodatkowe koszty:

  • pierwsza wizyta - konsultacja - 120 zł
  • druga wizyta - diagnostyka- 300 zł
  • omówienie planu leczenia - 50 zł
  • 15% zniżki na stomatologię zachowawczą (wypełnienia wysokoestetyczne Asteria ) po założeniu aparatu zniżka na profilaktykę: skaling piaskowanie fluoryzacja w cenie 200 zł w trakcie trwania leczenia

Wizyty kontrolne ( średnio raz na 4-6 tygodni)

  • z jednym łukiem -200 zł
  • z dwoma łukami - 260 zł

Jeśli pacjent decyduje się od razu na diagnostykę (podczas pierwszej wizyty) cena konsultacji nie jest doliczana.

Cennik dostępny jest tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 8 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje:po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. Nieodłącznym etapem przed założeniem aparatu jest diagnostyka, która odbywa się zwykle na drugiej wizycie. Jest możliwość przyśpieszenia czyli zrobienia diagnostyki (pobrania wycisków plus dokumentacji fotograficznej - nie mylić ze zdjęciami radiologicznymi) przy pierwszej wizycie - należy zapytać w recepcji. W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu, groupon można zwrócić po wydaniu przez gabinet oświadczenia. Gabinet zastrzega sobie prawo odstąpienia od leczenia w przypadku, jeśli byłoby ono niezgodne z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego. W większości przypadków wymagane jest leczenie dwóch łuków zębowych. Pozostałe usługi, wizyty kontrolne płatne według cennika. Pierwsza wizyta z konsultacją płatna 120 zł. Druga wizyta z diagnostyką płatna 300 zł. Jeśli pacjent decyduje się na 1. wizycie od razu na diagnostykę - konsultacja w gratisie. Omówienie planu leczenia- w cenie 50 zł , zniżka na wypełnienia, leczenie próchnicy -15% po założeniu aparatu, zniżka na profilaktykę ( profesjonalne czyszczenie ) w trakcie noszenia aparatu w cenie 200 zł. Dodatkowo dysponujemy zniżką na badania radiologiczne (pantomogram, cefalometria, CBCT) w placówkach radiologicznych typu Panoramik, Diagdent, MML Szczegółowe informacje i cennik na stronie http://www.medessence.pl/ w zakładce Ortodoncja.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 513 513 913 z podaniem kodu grouponu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Medessence

Dr Olga Cytrynowicz ukończyła podyplomowe studia z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2015 r. Jest uczestnikiem wielu kursów, szkoleń, warsztatów i nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, dążąc do zapewnienia najwyższej jakości usług. Dzięki wykształceniu stomatologicznemu i ścisłej współpracy z ortodontą i protetykiem podchodzi do pacjenta holistycznie, kładąc nacisk na prawidłowy zgryz i piękne uzębienie.

Usługi wykonywane są w sercu Mokotowa, 500 metrów od metra Wilanowska, gdzie powstało centrum kompleksowej stomatologii i medycyny estetycznej. Medessence dysponuje dwoma komfortowymi gabinetami, świadcząc usługi na wysokim poziomie wg aktualnej wiedzy lekarskiej. Po skończonym leczeniu ortodontycznym, w razie potrzeby, skorzystać można z usług, które pozwolą uzyskać efekt tzw. „Hollywood Smile” – z uwzględnieniem potrzeb estetycznych (wyrównywanie asymetrii, augmentacja brody kwasem hialuronowym, kamuflaże wad kostnych, wygładzanie zmarszczek, wyszczuplanie twarzy etc.)

Pracujący tu zespół lekarzy ocenia indywidualne potrzeby pacjentów i podejmuje kompleksowe działanie w kierunku poprawy ich zdrowia i wyglądu. Standardem jest gruntownie zebrany wywiad medyczny, rozmowa na temat oczekiwań, sporządzenie dokumentacji fotograficznej i doradzenie w wyborze optymalnego planu leczenia.

Więcej informacji znaleźć można tutaj.