Gabinet Podologii i kosmetologii estetycznej

Zapolskiej 65B, Tychy

59,99 zł za groupon zniżkowy wart 600 zł na zabieg atelo-kolagenem w Gabinecie Podologii i kosmetologii estetycznej

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg ma na celu ujędrnienie i wygładzenie wybranej partii ciała lub twarzy

O tej ofercie

Szczegóły:

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

 • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
 • preparat stosowany podczas zabiegu: Croma, Teosyal, Neuavia lub Restylane
 • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu:
  • 2 lub 4 ml (atelo-kolagen)
  • 1 lub 2 ml (kwas hialuronowy)
 • przykładowe zabiegi:
  • wypełnianie zmarszczek
  • ujędrnianie grzbietu rąk
  • mezoterapia kwasem hialuronowym
  • nawilżenie okolicy oka

Kwas hialuronowy: substancja, która pozwala w szybki sposób przywrócić prawidłowy poziom nawilżenia skóry, wpływając jednocześnie na jej odmłodzenie i wygładzenie. Występuje naturalnie w skórze i wykorzystuje się go w zabiegach powiększania ust, wypełniania zmarszczek, podnoszenia owalu twarzy. Kwas hialuronowy posiada wysokie właściwości nawilżające; pełni też rolę powłoki ochronnej, która zabezpiecza przed nadmierną utratą wilgoci.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 2 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dopłaty (płatne na miejscu):
- cena wyjściowa zabiegu z użyciem 2 ml kolagenu to 800 zł- różnice w wysokości 200 zł należy dopłacić na miejscu (4 ml - 400zl)
- cena wyjściowa zabiegu z użyciem 1 ml kwasu hialuronowego to 1250 zl - różnice w wysokości 449 zł należy dopłacić na miejscu (2 ml - 948 zl)
- znieczulenie – 50 zł
Po zakupie grouponu należy jak najszybciej skontaktować się z gabinetem w celu umówienia się na zabieg w dogodnym terminie. Realizacja grouponu w popołudniowych godzinach pracy lub w soboty jest uzależniona od aktualnego kalendarza i dostępności miejsc.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 664 363 180 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie wizyty z min 48 godz wyprzedzeniem w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Med. Balance

Gabinet wykonuje usługi podologiczne oraz przeprowadza diagnozy w zakresie profilaktyki stopy cukrzycowej. Dobierane są indywidualne wkładki odciążające miejsce zabiegowe oraz projektowane dopasowane do konkretnego przypadku wkładki ortopedyczne. Gabinet wdraża najwłaściwszą terapię przy ewentualnych zmianach chorobowych skóry lub paznokci.