Marion Gabinet Masażu

2 lokalizacji

Do 20% zniżki na Masaż - Całe ciało w Marion Gabinet MasażU Mariusz Krawiec

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Bogata oferta masaży o dobroczynnym działaniu na ciało i umysł, które mogą być uzupełnione o nawilżającą maseczkę na całe ciało

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania: do 60 minut
 • w ofercie:
  Masaż do wyboru
 • klasyczny
  relaksacyjny
  bańką chińską
 • częściowy: pleców ,nóg......

  Pakiet z masażem do wyboru i maseczką: relaksacyjny z aromaterapią + maseczka na całe ciało na bazie kwasu hialuronowego i olejku kokosowego
  relaksacyjny ciepłym olejem + maseczka na całe ciało na bazie kwasu hialuronowego i olejku kokosowego

Warunki

Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 607 565 307. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Rezerwacja jest wiążąca, po umówieniu terminu nie ma możliwości odwołania wizyty. Przed wizytą należy wypełnić ankietę dotyczącą stanu zdrowia dostępną pod linkiem: https://gr.pn/32t6bDA. W przypadku nie wypełnienia ankiety wizyta nie jest możliwa. Na masaż należy przyjść 5-10 min przed umówioną wizytą. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Marion Gabinet Masażu

Dobre samopoczucie i relaks zapewnić mogą masaże wykonywane w gabinecie masażu Marion. Doświadczony i wykwalifikowany specjalista przeprowadzi relaksujący, dostosowany do potrzeb klienta zabieg. W ofercie gabinetu dostępne są m.in. masaże klasyczne, relaksacyjne, antycellulitowe, sportowe.