Brak nowych powiadomień

Mandala Float Studio

Floating: 60-minutowa sesja od 99,99 zł w Mandala Float Studio w Gdańsku

Oferta niedługo się kończy!
Do -27%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Jedna sesja pomaga w wyciszeniu, złagodzeniu stresu, łagodzeniu bólu, a także w walce z cellulitem i więcej

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • w ofercie sesja floatingu dla 1 osoby
  • czas trwania: 1 godz.
  • w lokalu jest jedna kabina
  • z oferty można zrealizować od pon. do pt. w godz. 9:30-17:00
  • szczegółowe informacje o floatingu dostępne tutaj

W jaki sposób odpocząć i odstresować się? Co pomoże uśmierzyć ból, zainspirować do działania i poprawić jakość snu? Jaki zabieg przypomina kąpiel w wannie przy wyłączonym świetle? Na te i inne pytania odpowiedzią jest oferta na floating w studiu floatingu Mandala Float Studio w Gdańsku. Sesja w kapsule przynosi wiele korzyści dla ciała i umysłu. Powoduje powolne rozluźnienie mięśni, wycisza, jest niczym doświadczenie duchowe.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów, w przypadku próby zrealizowania grouponu przez osobę korzystającą wcześniej z niniejszej oferty, personel odmówi wykonania usługi.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon do zrealizowania od pon. do pt. w godz. 9:30-17:00.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 784 071 025 oraz 600 452 918. Rezerwacja wyłącznie telefoniczna, rezerwacje internetowe nie będa obsługiwane.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Mandala Float Studio

Zlokalizowane w Gdańsku studio floatingu pomaga całkowicie oderwać się od codziennego zgiełku oraz bieżących spraw i problemów, doświadczając głębokiego relaksu. Możliwe jest to dzięki specjalistycznej dźwiękoszczelnej kabinie, pozwalającej odciąć się od bodźców zewnętrznych. Woda w kabinie ma jedynie 30 cm głębokości i zawiera leczniczy roztwór soli Epsom, zapewniający odpowiednią wyporność. Temperatura wody i powietrza wewnątrz kapsuły zbliżona jest do temperatury ciała co wywołuje silne wrażenie lewitacji. Ciało unosi się na wodzie w warunkach całkowitej izolacji zmysłowej od bodźców zewnętrznych. Już po kilku minutach można odczuć pozytywne efekty zabiegu, a godzinna sesja może być równoważna z czterema godzinami głębokiego snu.

Mandala Float Studio

Salony, Pakiety kosmetyczne
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.