Rzeźnicka 2/69, Gdańsk

Floating: 60-minutowa sesja od 99,99 zł w Mandala Float Studio w Gdańsku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Jedna sesja pomaga w wyciszeniu, złagodzeniu stresu, łagodzeniu bólu, a także w walce z cellulitem i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
S
Sylwia
1 Oceny1 reviews
luty 11, 2020
Nie żałuję i raczej jeszcze wrócę by skorzystać z tej formy relaksu. Obsługa miła, zachowana czystość i higiena pomieszczeń.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie sesja floatingu dla 1 osoby
  • czas trwania: 1 godz.
  • w lokalu jest jedna kabina
  • z oferty można zrealizować od pon. do pt. w godz. 9:30-17:00
  • szczegółowe informacje o floatingu dostępne tutaj

W jaki sposób odpocząć i odstresować się? Co pomoże uśmierzyć ból, zainspirować do działania i poprawić jakość snu? Jaki zabieg przypomina kąpiel w wannie przy wyłączonym świetle? Na te i inne pytania odpowiedzią jest oferta na floating w studiu floatingu Mandala Float Studio w Gdańsku. Sesja w kapsule przynosi wiele korzyści dla ciała i umysłu. Powoduje powolne rozluźnienie mięśni, wycisza, jest niczym doświadczenie duchowe.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów, w przypadku próby zrealizowania grouponu przez osobę korzystającą wcześniej z niniejszej oferty, personel odmówi wykonania usługi.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon do zrealizowania od pon. do pt. w godz. 9:30-17:00.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 784 071 025 oraz 600 452 918. Rezerwacja wyłącznie telefoniczna, rezerwacje internetowe nie będa obsługiwane.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Mandala Float Studio

Zlokalizowane w Gdańsku studio floatingu pomaga całkowicie oderwać się od codziennego zgiełku oraz bieżących spraw i problemów, doświadczając głębokiego relaksu. Możliwe jest to dzięki specjalistycznej dźwiękoszczelnej kabinie, pozwalającej odciąć się od bodźców zewnętrznych. Woda w kabinie ma jedynie 30 cm głębokości i zawiera leczniczy roztwór soli Epsom, zapewniający odpowiednią wyporność. Temperatura wody i powietrza wewnątrz kapsuły zbliżona jest do temperatury ciała co wywołuje silne wrażenie lewitacji. Ciało unosi się na wodzie w warunkach całkowitej izolacji zmysłowej od bodźców zewnętrznych. Już po kilku minutach można odczuć pozytywne efekty zabiegu, a godzinna sesja może być równoważna z czterema godzinami głębokiego snu.