Luksus Piękna

Topograficzna 7A, Warszawa

Do 28% zniżki na Aplikacja sztucznych rzęs w Luksus Piękna

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny RELAX30. Termin: 9.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zabieg pozwala uzyskać zmysłowe spojrzenie o wybranej intensywności

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj rzęs używanych podczas zabiegu: jedwabne
  • czas trwania zabiegu: 1,5 do 2 godzin

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 605 091 500. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu moblinym lub wydrukowany. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Luksus Piękna

W działającym na warszawskim Rembertowie salonie, skorzystać można z szerokiego wachlarza zabiegów z zakresu kosmetologii lub medycyny estetycznej. W Luksusie Piękna oferowane są takie usługi jak m.in. manicure, pedicure, przedłużanie rzęs, liposukcja ultradźwiękowa, mezoterapia. Oprócz tego, na miejscu wykonywany jest makijaż dzienny, wieczorowy lub okolicznościowy. Salon Luksus Piękna ściśle współpracuje z Dr Irena Eris.