Brak nowych powiadomień

Akademia Piękna

Wybrany manicure hybrydowy od 29,99 zł w Akademii Piękna

Oferta niedługo się kończy!
Do -55%
Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie dostępny manicure klasyczny, hybrydowy lub hybrydowy z utwardzeniem

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Wybrany manicure hybrydowy:

  • 29,99 zł zamiast 60 zł za 1 zabieg,
  • 55,99 zł zamiast 120 zł za 2 zabiegi,
  • 79,99 zł zamiast 180 zł za 3 zabiegi.

Manicure do wyboru:

  • klasyczny,
  • hybrydowy,

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W dniach 05.04.2019 - 22.04.2019 brak możliwości zrealizowania usługi.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. 1 osoba może skorzystać z oferty grouponu 1 raz. W przypadku próby zrealizowania usługi ponownie przez tę samą osobę, personel odmówi wykonania zabiegu - groupon przepada.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. W ramach manicure wykonywany jest tylko manicure hybrydowy 1 kolorem, bez zdobienia. Wszelkie zmiany za dodatkową opłatą na miejscu. Dodatkowa opłata 10 zł za zdjęcie manicure hybrydowego - płatne na miejscu. Dni i godz. korzystania: pon. - pt. 9.30 - 18, sob. 9 - 14. Możliwość wymiany grouponu na elegancką kartę podarunkową w salonie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.796 295 449 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. (Brak możliwości umawiania przez system booksy, rezerwacja nie będzie zrealizowana).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Akademia Piękna

Wizyta w krakowskiej Akademii Piękna poprawi wygląd dłoni, a także twarzy. Profesjonalna obsługa salonu w sposób kompleksowy wykona zabiegi pielęgnacji stóp i dłoni w postaci manicure'u lub pedicure'u. Do Akademii udać się także można chcąc wykonać makijaż na ślub, inną okoliczność lub po prostu na co dzień. Wśród dostępnych zabiegów znajduje się tutaj również przedłużanie rzęs z użyciem rzęs jedwabnych, z norek czy też kolorowych. Pełen zakres usług znajduje się na Facebooku.

Akademia Piękna

Paznokcie, Manicure/pedicure, Salony
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.