Brak nowych powiadomień
Do -50%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Dobry sposób na zabawę z przyjaciółmi lub firmową integrację w cybernetycznych klimatach rodem z gier komputerowych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
J
Joanna
1 Oceny1 reviews
wrzesień 8, 2019
Bardzo Dobrze
M
MichałTOP REVIEWER
6 Oceny6 reviews
sierpień 6, 2019
Świetne miejsce na rodzinną rozrywkę. Zawsze się tam doskonale bawimy. Polecam jak najbardziej
B
Brygida
1 Oceny1 reviews
wrzesień 2, 2018
Super 🙂

W skrócie

Szczegóły:

  • paintball laserowy obejmuje 2 gry
  • pakiet składa się z paintballu laserowego (2 gier) oraz laserowego labiryntu przez 30 minut

Laser tag swoimi zasadami przypomina tradycyjny paintball. Jest on jednak dobrym rozwiązaniem dla osób obawiających się bolesnych siniaków oraz preferujących broń lekką i bardziej poręczną. W paintballu laserowym punkty zdobywane są poprzez wycelowanie wiązką światła w wyposażoną w czujniki kamizelkę przeciwnika. Gra może stanowić rozrywkę zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Laserowy labirynt to interaktywna gra, która składa się z zestawu laserów ustawionych w formie przeszkód. Zadaniem gracza jest dotarcie na przeciwległy koniec pomieszczenia oraz powrót. Przerwanie wiązki laserowej przeszkody wpływa ujemnie na punktację uczestników. Rozpoczynając grę, wybrać można jeden z trzech stopni trudności. Więcej na ten temat można znaleźć tutaj.

Warunki

Groupon ważny do 31.08.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta ważna od 01.07.2019
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 2 przekazać jako prezent. Oferty nie można wykorzystać do organizacji imprez okolicznościowych. W ramach grouponu nie jest gwarantowana rezerwacja stolików w części gastronomicznej. Oferta nie łączy się z innymi promocjami Laserhouse. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Godziny otwarcia: pon.-pt. 13-22, sob.-niedz. 11-22 (Sosnowiec), pon.-pt. 10-22, sob.-niedz. 11-22 (Rybnik), pon.-niedz. 11-22 (Bytom).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 263 23 03 (Sosnowiec), 32 421 04 75 (Rybnik), 32 396 26 80 (Bytom), z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Laserhouse

Areny Laserhouse proponują ciekawy sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi. W industrialnej scenerii rodem z gier komputerowych, pośród sieci labiryntów, piramid, opon z łańcuchami, stalowych beczek i metalowych konstrukcji, toczyć się będzie emocjonująca rozgrywka. Nastrój niepokoju podsyca specjalne oświetlenie: lampy UV, stroboskopy oraz koguty.
Na miejscu znajduje się również Laserowy labirynt, czyli interaktywna gra składająca się z zestawu laserów ustawionych w formie przeszkód. Zadanie gracza polega na pokonaniu przeszkód, dotarciu na przeciwległy koniec pomieszczenia i powrocie do miejsca startu. Każde przerwanie wiązki lasera jest odpowiednio sygnalizowane i wpływa ujemnie na punktację. Im dłuższa przeprawa, tym więcej punktów ujemnych.

Laserhouse

Atrakcje dla dzieci, Rozrywka i czas wolny, Paintball laserowy