zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Dziś koniec.

Krzysztof Budyta Twój Masażysta

Aleja Wilanowska 368C lok. 8U, Warszawa

Wybrany godzinny masaż całego ciała od 69,99 zł z Krzysztof Budyta Twój Masażysta (-30%)

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Bogaty wybór różnego rodzaju masaży, wykonywanych przez doświadczonego masażystę

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Aleksandra
1 Oceny1 reviews
listopad 3, 2021
Bardzo polecam masaże u p.Krzysztofa, jest bardzo zaangażowany w trakcie zabiegu, a sam zabieg jest skuteczny i przynosi ulgę.
K
Katarzyna
2 Oceny2 reviews
styczeń 5, 2021
Profesjonalnie i przyjemnie, polecam :)

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 784 474 451. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Podczas jednej wizyty realizowany jest jeden zabieg. Godziny otwarcia salonu: poniedziałek - piątek 8 - 22, sobota 9 - 20, niedziela 10 - 19. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Krzysztof Budyta Twój Masażysta

Prowadzący gabinet specjalista oferuje swoim klientom profesjonalne usługi masażu, zarówno na miejscu, jak i mobilnie. Wybierać można pośród takich masaży jak m.in. leczniczy, bańką chińską, pałkami bambusa, gorącymi kamieniami. Warto zaznaczyć, iż specjalista posiada również ofertę na firm, oferując pracownikom masaże biurowe.