Fordońska 76, Bydgoszcz

Ustawienie geometrii z kontrolą luzów zawieszenia i układu kierowniczego za 39,99 zł i więcej w firmie Krakowski-Serwis

Wybierz opcję

Wyróżniki

Przegląd zawieszenia z wymianą oleju pomoże przygotować auto do sezonu jesienno - zimowego

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 39,99 zł zamiast 110 zł za ustawienie geometrii z kontrolą luzów zawieszenia i układu kierowniczego,
  • 59,99 zł zamiast 160 zł za ustawienie geometrii z kontrolą luzów zawieszenia i układu kierowniczego z diagnostyką komputerową,
  • 120 zł zamiast 275 zł za wymianę oleju Castrol Edge 5w30 w samochodach osobowych z silnikiem benzynowym + filtr oleju gratis,
  • 150 zł zamiast 315 zł za wymiana oleju Castrol Edge 5w30 w samochodach osobowych z silnikiem diesla + filtr oleju gratis.

Dzięki odpowiedniej geometrii kół podróż będzie przyjemniejsza i bezpieczniejsza. Zabieg ten pozwoli na mniejsze zużywanie się części zawieszenia takich jak: drążki kierownicze, wahacze czy amortyzatory, ponieważ przy prawidłowej geometrii auto lepiej się trzyma drogi i zachowuje odpowiednią trakcję. Wszystko to przełoży się na bezpieczeństwo czy lepsze wchodzenie w zakręty. Wymiana oleju rekomendowana jest 2 razy do roku po sezonie jesienno - zimowym i przed nim. Wlanie oleju do jednostki renomowanej marki (Castrol Edge) zapewni odpowiednie smarowanie, mniejszą awaryjność silnika oraz tysiące przejechanych kilometrów.

Wymiana oleju Castrol Edge 5w30 z filtrem oleju obejmuje: - 4,5 l - silniki benzynowe - 5,0 l - silniki diesla

Krakowski-Serwis

Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne wyposażenie, szybkie i solidne naprawy, licencjonowane oprogramowanie serwisowe - zalety tego serwisu można wyliczać w nieskończoność. Na miejscu można dokonać różnego typu napraw (np. układu hamulcowego i klimatyzacyjnego), wymienić olej, filtry, akumulator czy też kupić części. Klienci w oczekiwaniu na samochód mogą skorzystać z darmowego internetu, popijając kawę lub herbatę.

Warto podkreślić, iż serwis należy do ogólnoeuropejskiej sieci serwisów ogumienia i szybkich usług motoryzacyjnych First Stop oraz do ogólnopolskiej sieci warsztatów samochodowych Q-Service

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta obejmuje auta osobowe. Usługa ustawienia geometrii kół wymaga wyeliminowania luzu w zawieszeniu. W przypadku luzów ustawienie geometrii nie jest możliwe.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dodatkowy rabat na zakup filtra powietrza, paliwa kabiny. Dodatkowy litr oleju 20 zł. Możliwość dokupienia pozostałych filtrów.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 502 138 997. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Krakowski-Serwis