Kosmed Maja Sosnowska

Sielecka 39, Warszawa

Do 40% zniżki na Zabieg na twarz w Kosmed Maja Sosnowska

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: SUPER20. Ważny do 9.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zapewniamy personalizowane zabiegi dostosowane do Twoich potrzeb i życzeń. Pracujemy z zachowaniem wysokiej jakości i bezpieczeństwa.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Sprawdź dostępne terminy: https://calendly.com/maja-sosnowska/zabieg-45-minut

Nanobrazja: Twarz + szyja + dekolt

Wprowadzenie ampułki - mezokoktajlu wprost na warstwę ziarnistą naskórka za pomocą nanoigieł - mikroskopijnych igiełek. Zabieg jest bezbolesny i komfortowy. Daje złożony natychmiastowy efekt. Cera zostaje poddana ekfoliacji, odświeżona, rozjaśniona, wygładzona, nawilżona i odżywiona - po prostu doskonale wypielęgnowana i widocznie odmłodzona.

Oxybrazja: Twarz + szyja + dekolt

Zabieg idealny dla cer wrażliwych, naczynkowych, podrażnionych. Czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora.

Hydradermabrazja: Twarz + szyja + dekolt

Nieinwazyjny zabieg złuszczający wykorzystujący pył wodny. Wyjątkowo delikatny zabieg złuszczania bez udziału kwasów ani enzymów. Brak przeciwwskazań do wykonania zabiegu.

Mikrodermabrazja diamentowa: Twarz + szyja + dekolt

Zabieg intensywnego, delikatnego i bardzo dokładnego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Bezbolesny, odświeżający, o działaniu przecistwarzniowym.

Mezoterapia bezigłowa: Twarz + szyja + dekolt

Mezoterapia polega na wprowadzeniu czystych substancji aktywnych wgłąb skóry, aż do poziomu skóry właściwej (gdzie składniki kosmetyków nie mają szansy dotrzeć przez właściwości transmitacyjne cery). Zabieg jest bezbolesny i niezwykle skuteczny w serii zabiegów. Efekt widać już po pierwszym zabiegu. Cera jest nawilżona, ujędrniona, napięta i rozświetlona.

Oczyszczanie hydrabrazyjne twarzy 6 etapów

Po pierwsze - kawitacja

Skóra gładka, jasna i czysta - to efekt zastosowania łagodnych ultradźwięków kawitacyjnych.

Po drugie - hydropeeling

Hydrabrazja, Oxybrazja, czy może oczyszczanie wodorowe? Każda z form hydropeelnigu dogłębnie oczyści o odżywi skórę, nadając jej sprężystość i nawilżenie.

Po trzecie - infuzja tlenowa

Cera zostaje dotleniona, przez co wygląda świeżo i młodo, a metabolizm komórkowy zostaje pobudzony.

Po czwarte - ultradźwięki

Skóra jest gotowa na przyjęcie składników aktywnych, których dostarcza głęboka aplikacja ampułki odżywczej.

Po piąte - termoodmładzanie

Bipolarne fale radiowe ujędrniają skórę, poprawiając kształt owalu twarzy i spłycając zmarszczki. Po szóste - krioterapia Zimno zwiększa ukrwienie, a więc odżywia skórę. Nadaje skórze sprężystość. Co więcej, masaż chłodną głowicą jest bardzo przyjemny.

Warunki

Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz, szyja, dekolt. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online