zamknij
Do 20% zniżki w aplikacji i 5% zniżki na stronie na oferty Twoje miasto z kodem APKA. Dziś koniec.

Kopalnia Tlenu

Prezydenta RP Gabriela Narutowicza 2, Wieliczka

Do 36% zniżki na: Krioterapia w firmie Kopalnia Tlenu

Wybierz opcję

Wyróżniki

Modelowanie sylwetki

O tej ofercie

Kriolipoliza – jedno przyłożenie głowicy

Zabieg ten ma wiele zalet, które powinny poznać osoby niezdecydowane. Jest to z całą pewnością dobra inwestycja, kriolipoliza umożliwia zredukowanie tkanki tłuszczowej nawet do 40%.

Zabieg jest nieinwazyjny – wykonuje się go przy pomocy specjalnej głowicy, nie wymaga użycia igieł, skalpeli lub innych narzędzi naruszających strukturę skóry.

Efekty są szybkie – zmiany na ciele.

Usuwa tkankę z problematycznych miejsc – kriolipoliza może wyrównać tkankę tłuszczową w miejscach, które są szczególnie trudne do odchudzenia i zaburzają proporcje sylwetki, czyli na przykład ramiona lub uda.

Kriolipoliza – dwa przyłożenia głowicy

Zapraszamy.

Wolne terminy, na pewno znajdziesz odpowiednią godzinę dla siebie.

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 min.

Warunki

Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: wpisz partie ciała. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 789 321 057. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Kopalnia Tlenu

Kopalnia Tlenu w samym sercu Wieliczki zaprasza na sesje terapeutyczne tlenem. Komora hiperbaryczna w środku jest jasna i wygodna. Po prostu zachęcamy do spróbowania. Zapraszamy.