Klub Sportów Ekstremalnych Feel & Fly

Akacjowa, Borowa

Powietrzne akrobacje: lot paralotnią od 199,99 zł i więcej opcji z Klubem Sportów Ekstremalnych Feel & Fly

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Podniebna przygoda na paralotni i okazja do opanowania elementów związanych ze startem klasycznym, lądowaniem oraz obsługą skrzydła na ziemi

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Anna
1 Oceny1 reviews
czerwiec 26, 2020
Profesjonalnie, a co najważniejsze z poczuciem humoru. Polecamy bardzo!

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

Szkolenie połączone z lotem paralotnią

  • 199,99 zł za lot w tandemie dla 1 osoby,
  • 269,99 zł za lot z akrobacjami dla 1 osoby,
  • 379,99 zł za lot w tandemie dla 2 osób,
  • 1399,99 zł za szkolenie paralotniowe I etapu.

Loty w tandemie

Początek podniebnych emocji rozpoczyna się na lotnisku, gdzie będąc holowanym za wyciągarką, pilot wraz uczestnikiem lotu wznosi się na wysokość 400-700 m (w zależności od warunków atmosferycznych). Po jej osiągnięciu, pilot wypina linę i dalej kontynuowany jest lot swobodny, który kończy się dokładnie w miejscu startu. Długość lotu bez akrobacji, w zależności od warunków atmosferycznych, trwa od 6 do 20 minut.

W przypadku lotu z akrobacjami opadanie paralotni wynosi często nawet 20 m/s, loty z akrobacjami mogą być krótsze.

Więcej informacji na temat lotu w tandemie

Więcej informacji na temat dojazdu dostępne tutaj

Szkolenie paralotniowe I etapu

20 lotów (2 w tandemie i 18 samodzielnych) oraz 5,5 godzin wykładów

Celem szkolenia jest nauka startów, lądowań oraz umiejętności samodzielnego przygotowania i kontroli sprzętu przed lotem. Uczeń-pilot po zakończeniu I etapu powinien opanować wszystkie elementy związane ze startem klasycznym, lądowaniem oraz obsługą skrzydła na ziemi, w tym kontrolą przedstartową. Uczestnicy kursu uczą się i doskonalą podstawowe manewry: zmiana prędkości lotu, wykonywanie zakrętów, korygowanie znoszenia przez wiatr, precyzyjne podejście do lądowania. Szkolenie zakończone jest egzaminem wewnętrznym i wydaniem zaświadczenia o jego ukończeniu, którego ważność wynosi 12 miesięcy.

Cena zawiera: ubezpieczenie OC, wypożyczenie sprzętu – nowe paralotnie renomowanej szwajcarskiej firmy Advance, rejestrację video.

Więcej informacji na temat szkoleń paralotniowych

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona dla osób o wadze od 30 kg do 100 kg, w przypadku lotu z akrobacjami - o wadze od 40 kg do 90 kg. Z oferty nie mogą skorzystać osoby będące pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Osoby niepełnoletnie (od 16 roku życia) muszą być w towarzystwie rodziców lub opiekunów, lub mieć ich pisemną zgodę.
Przeciwwskazania: choroby serca i umysłowe, padaczka i inne poważne schorzenia i przeciwwskazania lekarskie.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych Klub zobowiązany jest do zaproponowania innych możliwych terminów lotu. Pilot ma prawo odmówić realizacji lotu z pasażerem, jeśli uzna, że lot zagraża życiu lub zdrowiu jego lub pasażera. Wideofilmowanie płatne dodatkowo 70 zł. Możliwość wymiany grouponu na kupon w formie prezentu (dopłata 10 zł, wysyłka w ciągu maks. 10 dni roboczych).
Więcej informacji w regulaminie. Możliwy kontakt tel. 725 500 310.
Realizacja: obowiązkowa rejestracja na stronie www.zarezerwuj.paralotniarstwo.pl/groupon z podaniem kodu zabezpieczającego w ciągu tygodnia od zakupu. Najpóźniej po 24 godz. od rejestracji groupon zostanie potwierdzony, co odblokuje możliwość rezerwacji terminu online na stronie www.zarezerwuj.paralotniarstwo.pl. Istnieje możliwość zwolnienia lub zmiany dokonanej rezerwacji pod warunkiem, że do lotu zostało nie mniej niż 48 godzin. Niestawienie się na lotnisku w uzgodnionym terminie równoznaczne jest z realizacją lotu – groupon przepada. Organizator najpóźniej na 12 godzin przed lotem wysyła maila z potwierdzeniem pogody, opisem przygotowania się do lotu i mapką dojazdu na lotnisko lub informację o odwołaniu lotów wraz z zaproszeniem do wybrania nowego terminu na stronie: www.zarezerwuj.paralotniarstwo.pl.
Opcje dodatkowe (drukowany vocher 10 zł, filmowanie 70 zł i inne) można zamówić podczas obowiązkowej rejestracji lub później.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Klub Sportów Ekstremalnych Feel & Fly

Aspiracje członków klubu sięgają wysoko, nawet do kilku tysięcy metrów nad poziomem morza. W przestworzach klienci wyposażeni w specjalistyczny sprzęt paralotniowy doświadczają przygód, których scenariusz określają odpowiednie warunki pogodowe i charakter lotu – w ofercie znajdują się zarówno loty w tandemie nad lotniskiem, kursy paralotniowe, jak i loty widokowe na trasach przelotowych nawet do 100-150 km.

Kadrę klubu tworzą renomowani piloci z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem, w tym m.in. wielokrotnie nagradzany w zawodach Krzysztof Zawadzki, który jako szósty Polak w historii wylądował na Lodowcu Marmolada w Dolomitach oraz Maciej Pieńkowski. Ponadto pan Maciej posiada uprawnienia mechanika paralotniowego, jest też skoczkiem spadochronowym, pilotem szybowcowym oraz motoszybowcowym, od roku 2000 zawodowo związany z lataniem. Uprawnienia i doświadczenie kadry stanowią gwarancję ekstremalnie niebiańskich doznań dla każdego bez względu na wiek i ograniczenia fizyczne – z Feel & Fly mogą w tandemie latać kilkuletnie dzieci, seniorzy po 85. roku życia, a także osoby niepełnosprawne.

Więcej informacji na Facebooku.