Klinika Implantologiczna Dr. Radosława Witkowskiego

2 lokalizacji

Do 0% zniżki na Przegląd stomatologiczny (czyszczenie, prześwietlenie, egzamin) w Klinika Implantologiczna Dr. Radosława Witkowskiego

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet higienizacyjny pozwoli zapewnić skuteczną profilaktykę stomatologiczną i pomoże uzyskać efekt bielszych zębów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja i ocena stanu jamy ustnej
  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka stomatologiczna

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę. Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 609 129 910 lub 605 159 910. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Próba ponownego wykorzystania Grouponu przez tę samą osobę będzie skutkowała odmową wykonania zabiegu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Klinika Implantologiczna Dr. Radosława Witkowskiego

Zlokalizowany w Opolu gabinet dr. Radosława Witkowskiego oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych. Tutejszą specjalnością są zarówno podstawowe pakiety higienizacyjne, jak i zaawansowane zabiegi chirurgiczne i protetyczne, takie jak implantologia oraz regeneracja kości i tkanek miękkich. Pacjenci mają zapewnioną kompleksową diagnostykę i plan leczenia, a wszystko to w oparciu o indywidualne podejście i ponadstandardowe procedury.