zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 25% zniżki. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Klinika Anna Pikura

2 lokalizacji

Wybrany masaż lub rytuał w Klinice Anna Pikura

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by zrelaksować się i oderwać od problemów dnia codziennego

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
N
Natalia
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 18, 2022
bardzo pozytywnie oceniam, miłe Panie. Przyjemna atmosfera panuje.
A
Anna
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 24, 2022
miła atmosfera
M
Mateusz
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
czerwiec 21, 2022
Niestety nie mogę polecić. Zabieg trwał dużo krócej niż był planowany, nie byłam zadowolona. Lepiej poszukać innego miejsca.
M
Małgorzata
10 Oceny7 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 30, 2022
Miejsce bardzo klimatyczne, zabieg falami RF wykonany profesjonalnie, zastosowano najwyższej jakości kosmetyki. Zresztą kremy i kolagen tworzone przez Panią Pikurę można zakupić na miejscu, a są rewelacyjne. Bardzo polecam. To nie była moja pierwsza wizyta, a więc opinia niezmienna- usługi na najwyższym poziomie. Cudownie spędzony czas.
A
Anna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 8, 2022
Polecam ! Profesjonalna obsługa. Z pewnością jeszcze skorzystam .
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania:

  • masażu: do 45 minut
  • rytuału: 75-80 minut
 • masaże do wyboru:

  • Relax – masaż relaksujący całego ciała + masaż dłoni z zastosowaniem olejków aromaterapeutycznych.
  • Wyszczuplanie – intensywny masaż wyszczuplający całego ciała z zastosowaniem olejków aromaterapeutycznych + masaż dłoni z zastosowaniem olejków aromaterapeutycznych..
  • Pożegnanie z cellulitem – masaż antycellulitowy z zastosowanie olejków aromaterapeutycznych; masaż takich części, jak uda, pośladki, ramiona + masaż dłoni z zastosowaniem olejków aromaterapeutycznych.
  • Rozluźnianie – masaż całego ciała rozluźniający mięśnie po wysiłku fizycznym + masaż dłoni z zastosowaniem olejków aromaterapeutycznych.
 • rytuały do wyboru:

  • Czekoladowa Odnowa – zabieg składający się z 2 części. Pierwsza część to peeling całego ciała. Druga część to relaksujący masaż całego ciała z aromatem czekolady.
  • Pomarańczowa Odnowa – zabieg składający się z 2 elementów. Pierwsza część to peeling całego ciała, a następnie relaksujący masaż całego ciała z aromatem orzeźwiających cytrusów.
  • Kawowa Odnowa – zabieg składający się z 2 części. Pierwsza część to peeling całego ciała. Druga część to relaksujący masaż całego ciała z aromatem dodającej energii kawy.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. Wrocław: 71 343 51 00 lub 510 214 445, Kraków: 12 430 15 83 lub 501 087 886. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Klinika Anna Pikura