Brak nowych powiadomień

Ustronie 15, Kielce

Odgrzybianie metodą ozonowania (29,99 zł) z nabiciem czynnika i więcej (od 79,99 zł) w Klimatronik (do -53%)

Do -52%
Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Odgrzybianie metodą ozonowania: zlikwidowanie grzybów, pleśni, wirusów i bakterii wywołujących choroby układu oddechowego
  • Sprawdzenie szczelności i napełnianie czynnika chłodzącego: zmniejszenie zużycia paliwa, ochrona chłodnicy i innych newralgicznych elementów

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Z klimatyzacją jest inaczej niż z człowiekiem - najlepiej, gdy wieje od niej chłodem. Spraw zatem, by grzała prawidłowo i zapewniała zdrowy podmuch powietrza. Zrobisz to z dzisiejszym grouponem w Klimatronik.

Oferta
Odgrzybianie metodą ozonowania w 1 z 4 opcji:

1) 29,99 zł zamiast 60 zł za usługę,
2) 79,99 zł zamiast 160 zł za usługę + sprawdzenie szczelności i napełnianie czynnika chłodzącego do 100 g,
3) 99,99 zamiast 200 zł za usługę + sprawdzenie szczelności i napełnianie czynnika chłodzącego do pełna,
4) 189,99 zamiast 400 zł za usługę + sprawdzenie szczelności i napełnianie czynnika chłodzącego do pełna dla 2 aut.

Auto czeka sprawdzenie szczelności układu i nabicie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym. Zabiegi te zmniejszą spalanie i ryzyko awarii oraz innych elementów. Ponadto dzięki grouponowi można zadbać nie tylko o komfort, ale i bezpieczeństwo jazdy - odgrzybianie z użyciem ozonu (drugiego co do siły działania sterylizatora znanego człowiekowi) wypleni wszelkie drobnoustroje wywołujące choroby układu oddechowego. Przy okazji usunie nieprzyjemne zapachy po papierosach i zwierzętach.

Klimatronik
Ponad 10 lat doświadczenia w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji sprawia, że firma Klimatronik oferuje sprawdzone rozwiązania, które zapewniają w autach i budynkach czyste powietrze o odpowiedniej temperaturze. Sprzedaje i serwisuje najnowszej generacji energooszczędne i proste w obsłudze urządzenia renomowanych producentów. Ponadto wykonuje kompleksowy montaż, obsługę i naprawę klimatyzacji samochodowej. Wszystko po to, by klienci Klimatronik mogli cieszyć się w mieszkaniach przyjemnym ciepłem i skuteczną regulacją wilgotności, a podróż autem była bezpieczna i komfortowa.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Każde dodatkowe 100 g czynnika chłodzącego płatne 10 zł.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 607 327 514. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

KLIMATRONIK

Serwis auta, Naprawa samochodów