Detailing Project

Malarska 24, Łomianki

Korekta lakieru i mycie detailingowe: 29,99 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł i więcej w Detailing Project

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by zadbać o wygląd auta, odświeżyć i zabezpieczyć lakier oraz nadać blask karoserii

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

Szczegóły:

  • konieczność pozostawienia auta: tak, na 1 dzień
  • składowe pakietu: groupon zniżkowy na 1-etapową korektę lakieru + mycie detailingowe

Mycie detailingowe (4-etapowe mycie karoserii) obejmuje:

  • mycie ręczne
  • glinkowanie
  • odsmalanie
  • deironizację lakieru

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 791 565 199. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta dotyczy grouponu zniżkowego, na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości usługi. Kwoty dopłat: auta małe: 400 zł, auta średnie: 450 zł, auta duże: 500 zł, SUV, van, bus: 600 zł. Na miejscu istnieje dodatkowo możliwość zabezpieczenia lakieru powłoką ochronną: płynny wosk 150 zł, twardy wosk 300 zł, powłoka ceramiczna 1200 zł. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Detailing Project

Położona w podwarszawskich Łomiankach firma oferuje swoim klientom bogaty zakres usług z zakresu detailingu. Firma Detailing Project pozwala zadbać o swoje auto, począwszy od mycia i prania tapicerki, a skończywszy na korekcie i oczyszczaniu lakieru, ozonowaniu czy polerowaniu. Na miejscu działa również sklep z chemią i akcesoriami motoryzacyjnymi.