Brak nowych powiadomień

RobięToFoto.pl

Plac świętego Macieja 7A 2 piętro, Wrocław

Wybrana godzinna sesja zdjęciowa od 199,99 zł w RobięToFoto.pl

Wybierz opcję

Wyróżniki

Cenna pamiątka wykonana przez doświadczoną fotograf, do wyboru sesje m.in. noworodkowe, rodzinne i więcej

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta obejmuje sesję z 10 plikami cyfrowymi bez odbitek drukowanych.
  • sesja rodzinna – rodzice + maks. 2 dzieci, portretowa– 1 osoba.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks.10 grouponów, ale wykorzystać maks.1 groupon, a 9 przekazać jako prezent. Oferta wyłącznie dla nowych klientów studio. Nie można ponownie skorzystać z żadnej sesji na warunkach promocyjnych, nawet jeśli kolejny groupon otrzymany został w prezencie od osoby trzeciej. Groupon należy zarezerwować oraz zrealizować przed końcem daty jego ważności. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zakup grouponu jest równoznaczny z zaakceptowaniem regulaminu studia. W razie wątpliwości istnieje możliwość skontaktowania się z fotografem: tel. 669 160 504 lub mailem: biuro@robietofoto.pl. Należy zarezerwować sesję zawczasu. Brak dostępnego terminu nie gwarantuje wykonania sesji a zwrot kosztów zakupu grouponu nie będzie możliwy. Dostępne terminy dostępne są na stronie
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj za pośrednictwem strony: tutaj po podaniu kodu zabezpieczającego oraz opłaceniu opłaty rezerwacyjnej w kwocie 75 zł (opłata bezzwrotna - doliczana do faktury za groupon wystawianej przez fotografa). W przypadku nieodwołania rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

RobięToFoto.pl

Specjalizująca się w fotografii ślubnej, rodzinnej oraz dziecięcej fotograf Katarzyna Żolik pomaga swoim klientom utrwalić cenne dla nich chwile. W ofercie RobięToFoto.pl są sesje wykonywane zarówno w studiu, jak i w plenerze, a przygotowane na miejscu różnorodne stylizacje nadają zdjęciom wyjątkowego charakteru. Właścicielka studia specjalizuje się również w fotografii reportażowej i eventowej, a także w wykonywaniu zdjęć z organizowanych wydarzeń.

RobięToFoto.pl można odwiedzić na stronie, Facebooku i Instagramie.