RobięToFoto.pl - Katarzyna Żolik fotografia

Plac świętego Macieja 7A 2 piętro, Wrocław

Wybrana sesja rodzinna, noworodkowa ze zdjęciami lub inna (199,99 zł) i więcej w RobięToFoto.pl

Wybierz opcję
Do 5% zniżki (do 50 zł)
Promo Code 321START. Ends 12.5.
Użyj kodu

Wyróżniki

Cenna pamiątka wykonana przez doświadczoną fotograf, do wyboru sesje m.in. noworodkowe, rodzinne i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Aleksandra
2 Oceny1 reviews
listopad 19, 2019
Wszystko super

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 199,99 zł zamiast 600 zł za sesję noworodkową lub niemowlęcą do maks. 2 godz. i 6 zdjęć lub sesję stylizowaną (np. świąteczna, urodzinowa) 45 min i 5 zdjęć,
  • 199,99 zł zamiast 600 zł za sesję rodzinną, studio: 6 zdjęć.

Sesje w studio lub w plenerze.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Sesję należy wstępnie zarezerwować najpóźniej w ciągu 30 dni od daty zakupu kuponu. Brak rezerwacji w tym terminie nie gwarantuje wykonania sesji a zwrot kosztów zakupu kuponu nie będzie możliwy. Średni czas oczekiwania na sesję (wolny termin) to ok. 21 dni roboczych.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks.10 grouponów, ale wykorzystać maks. 1. Dotyczy to również grouponów otrzymanych np. w prezencie od osób trzecich na jakąkolwiek usługę studio. Oferta wyłącznie dla nowych klientów studio. Nie można ponownie skorzystać z żadnej sesji na warunkach promocyjnych, nawet jeśli kolejny groupon otrzymany został prezencie. Sesje z dziećmi do 13 roku życia - na jej wykonanie wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez panel rezerwacji tylko po podaniu kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada. W przypadku próby wykorzystania grouponu ponownie przez tę samą osobę Fotograf ma prawo odmówić wykonania usługi.
Dodatkowe informacje: Podczas rezerwacji sesji, konieczne jest uiszczenie bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w kwocie 75 zł na konto firmowe studia. Należy przesłać wiadomości e-mail z kodem zabezpieczającym. Możliwość skorzystania z ubrań i rekwizytów dostępnych w studiu. Groupon może być zrealizowany w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14:30. Istnieje możliwość rozbudowania pakietu sesji oraz dokupienia ujęć dodatkowych ( 50 zł za ujęcie). Zakup grouponu jest równoznaczny z zaakceptowaniem regulaminu studia. Groupon obejmuje sesję z plikami cyfrowymi. Gotowe zdjęcia do pobrania zostaną udostępnione klientowi w prywatnej galerii online z hasłem. Zdjęcia mogą być wykorzystanie wyłącznie do użytku prywatnego. Zastosowanie do innych celów komercyjnych wymaga uzyskania licencji od fotografa . Na życzenie możliwość skorzystania z usług wizażystek i stylistek włosów (płatne dodatkowo) Sesja rodzinna dla: rodzice + maks. 2 dzieci, sesja brzuszkowa - rodzice, sesja niemowlęca rodzice + 1 dziecko), kolejna osoba na sesji 50 zł. W przypadku dodatkowych pytań: 669 160 504 lub mailem: robietofoto.pl@gmail.com.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

RobięToFoto.pl

Specjalizująca się w fotografii ślubnej, rodzinnej oraz dziecięcej fotograf Katarzyna Żolik pomaga swoim klientom utrwalić cenne dla nich chwile. W ofercie RobięToFoto.pl są sesje wykonywane zarówno w studiu, jak i w plenerze, a przygotowane na miejscu różnorodne stylizacje nadają zdjęciom wyjątkowego charakteru. Właścicielka studia specjalizuje się również w fotografii reportażowej i eventowej, a także w wykonywaniu zdjęć z organizowanych wydarzeń.

RobięToFoto.pl można odwiedzić na stronie, Facebooku i Instagramie.