Kartingowy Narodowy

ul. Poniatowskiego 1 Kartingowy Narodowy, Warszawa

Kartingowy Narodowy: przejazdy gokartami od poniedziałku do piątku (do -29%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: CZERWIEC. Ważny do 6.6.
Użyj kodu
Ta oferta szybko się sprzedaje, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Przejazdy dla dorosłych lub dzieci gokartami na nowoczesnym torze na terenie stadionu PGE Narodowy to pomysł na emocjonujące spędzenie czasu

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas jazdy: 8 min
  • długość trasy: ok. 550 m
  • obowiązkowa kominiarka: można przyjść ze swoją lub zakupić na miejscu w cenie 15 zł
  • karta członkowska: obowiązkowa dla nowych klientów, wyrobienie na miejscu w cenie 10 zł
  • oferta dotyczy gokartów:
    • Junior min. 135 cm wzrostu
    • Centurion min. 155 cm wzrostu

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. W przypadku jazd indywidualnych rezerwacja nie jest wymagana, wystarczy udać się na tor w godzinach otwarcia i okazać groupon. Ze względu na możliwość wystąpienia rezerwacji obiektu na wyłączność, przed wizytą należy skontaktować się w celu potwierdzenia dostępności toru: tel. 22 290 56 33 wewn. 1. Realizacja grouponów odbywa się w okresie otwarcia toru (do października). W innym czasie można jedynie dokonywać zakupu oferty. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon nie obejmuje gokartu puffo oraz Taxi. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Kartingowy Narodowy

Dzięki asfaltowej nawierzchni Kartingowy Narodowy stwarza możliwość wkroczenia na chwilę do świata profesjonalnych wyścigów. A to dopiero początek.

Precyzyjny system pomiaru czasu (wbudowany w każdym gokarcie renomowanego producenta CRG) umożliwia śledzenie przebiegu rywalizacji w czasie rzeczywistym z dokładnością do 0,001 s. To, w połączeniu z emocjami wyzwalanymi wraz z pokonywaniem kolejnych metrów, pozwala na własnej skórze poczuć towarzyszący wyścigom dreszczyk emocji.

Bezpieczeństwo zapewniają zaś nowoczesne bandy wykonane z energochłonnego materiału, który absorbuje siłę uderzenia. Ponadto załoga toru kartingowego dysponuje elektronicznym systemem bezpieczeństwa, dzięki któremu możliwe jest wyłączenie wszystkich gokartów za pomocą jednego przycisku.

Zlokalizowany na terenie jednego z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w stolicy tor jest nie lada gratką nie tylko dla miłośników szybko pokonywanych zakrętów. Umiejscowienie na zewnątrz PGE Narodowego, od strony nadwiślańskich bulwarów, pozwala cieszyć wzrok panoramą centrum, z widocznie zarysowującą się linią wieżowców.

Warto podkreślić, że za sprawą całodobowego oświetlenia tor jest czynny do późnych godzin wieczornych – 7 dni w tygodniu.