Just Do Eat Catering Dietetyczny

Catering dietetyczny: dieta Wege bez ryb na 3 dni od 86,99 zł i więcej opcji w Just Do Eat 

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dieta polecana każdemu, kto pragnie ze swojej diety wykluczyć mięso, ryby i owoce morza, nie rezygnując przy tym z produktów białkowych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Marta
4 Oceny3 reviews
kwiecień 10, 2021
Najlepsze "pudełka" z jakimi miałam do czynienia. Dieta wege bez ryb jest kolorowa, estetyczna i urozmaicona, a chociaż mam wersję mocno redukcyjną, to nie chodzę przy tych 1200 kcal głodna. Kontakt i dostawa też super, po tych 10 dniach zrobię sobie przerwę, ale już wiem, że wrócę :)
P
Paweł
1 Oceny1 reviews
lipiec 3, 2021
Bardzo dobra dieta !!
M
Małgorzata
2 Oceny2 reviews
czerwiec 30, 2021
Gorąco polecam zawsze świeże, apetyczne, ciekawe potrawy na czas przywożone. Kontakt z P.Michałem obsługującym zamówienia szybki i konkretny. Warto zamawiam już kolejny raz dla siebie o znajomej. Małgosia
K
Karolina
5 Oceny4 reviews
czerwiec 28, 2021
Bardzo smaczne dania.Bardzo miła obsługa. Polecam.
A
Annatop reviewer
70 Oceny27 reviews
czerwiec 22, 2021
Jednego dnia zabrakło naklejek / kartki z opisem soków. Niektóre soki smakowały dziwnie albo rozwarstwiały się, przez co nabrałam obaw co do ich świeżości.
D
Dariusz
3 Oceny1 reviews
czerwiec 21, 2021
Jeden minus.....czasami w dostawie coś się przewróci i delikatnie się rozleje......ale to już raczej wina firmy dostarczającej. Reszta na duzy plus.
M
Małgorzata
1 Oceny1 reviews
czerwiec 9, 2021
Dobre jedzenie. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, z którym można ustalić terminy, diety. Polecam.
E
Ewelina
1 Oceny1 reviews
czerwiec 6, 2021
Dieta bardzo smaczna, dania zróżnicowane :-)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: Wege bez ryb
  • kaloryczność: 1200, 1500, 1800, 2000 kcal
  • czas trwania: od 3 do 30 dni
  • obszary dostaw: na terenie całej Warszawy oraz Zielonki, Marek, Ożarowa Mazowieckiego, Wołomina, Łomianek, Pruszkowa, Otwocka, Ząbek (poza obrębem tych miast dowóz ustalany jest indywidualnie) oraz Łodzi
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • dowóz w weekendy: tak, dostawa przez 7 dni w tygodniu

Dieta Wege bez ryb: pełnowartościowa dieta wegetariańska, oparta na produktach białkowych i roślinach strączkowych. Zawiera też węglowodany, świeże owoce i warzywa.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail zamowienia@justdoeatcatering.com.pl. Podczas rezerwacji należy podać imię, nazwisko, nr telefonu, adres dostawy, preferowany terminu dostawy oraz kaloryczność diety. Należy również dołączyć groupon w formacie pdf lub podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Dostawa na terenie całej Warszawy oraz Łodzi, Zielonki, Marek, Ożarowa Mazowieckiego, Wołomina, Łomianek, Pruszkowa, Otwocka, Ząbek (poza obrębem tych miast dowóz ustalany jest indywidualnie). Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 10. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 5. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Just Do Eat Catering Dietetyczny

Firma cateringowa Just Do Eat oferuje swoim klientom odpowiednio zbilansowane i różnorodne diety, dostarczane do wielu miast Polski. Klienci mogą zdecydować się nie tylko na dietę odchudzającą, ale także wegetariańską, sportową, oraz w wersji z domowymi posiłkami. Zainteresowani mogą również zamówić dietę sokową, która ma celu oczyszczenie organizmu z toksyn. Składa się nie tylko z soków, ale także zup, smoothie i kremów.