Brak nowych powiadomień

Just Do Eat Catering Dietetyczny

Catering dietetyczny: dieta Wege bez ryb na 3 dni od 86,99 zł i więcej opcji w Just Do Eat 

Wybierz opcję
Ponad 10+ odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Dieta polecana każdemu, kto pragnie ze swojej diety wykluczyć mięso, ryby i owoce morza, nie rezygnując przy tym z produktów białkowych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Marta
3 Oceny2 reviews
kwiecień 10, 2021
Najlepsze "pudełka" z jakimi miałam do czynienia. Dieta wege bez ryb jest kolorowa, estetyczna i urozmaicona, a chociaż mam wersję mocno redukcyjną, to nie chodzę przy tych 1200 kcal głodna. Kontakt i dostawa też super, po tych 10 dniach zrobię sobie przerwę, ale już wiem, że wrócę :)
A
Anna
1 Oceny1 reviews
5 godzin temu
Posiłki bardzo smaczne, dostarczane o czasie. Duża różnorodność, kolory na talerzu 👌 polecam
G
Guest
1 Oceny1 reviews
dzień temu
Polecam. Zamówiłam po raz pierwszy pudełka i bardzo dobrze trafiłam. Dania smaczne, dobrze doprawione. Na pewni jeszcze skorzystam.
M
Marta
1 Oceny1 reviews
kwiecień 13, 2021
Za tę cenę warto spróbować. Mi jednak dania nie przypadły do gustu, porcje były małe, składniki czasem nieświeże, zdarzały się też pomyłki albo niekompletne zamówienie
A
Anna
9 Oceny1 reviews
kwiecień 10, 2021
bardzo smaczne
L
Lukasz
1 Oceny1 reviews
marzec 28, 2021
Smaczne i dobrej jakości produkty. Szybki i profesjonalny kontakt. Jasna informacja co do godzin dostaw. Polecam.
A
Agnieszka
2 Oceny2 reviews
marzec 26, 2021
Jedzenie pyszne, dostawa na czas i super kontakt. Polecam :)
T
Tomasz
2 Oceny2 reviews
marzec 26, 2021
W większości dania bardzo smaczne
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: Wege bez ryb
  • kaloryczność: 1200, 1500, 1800, 2000 kcal
  • czas trwania: od 3 do 30 dni
  • obszary dostaw: na terenie całej Warszawy oraz Zielonki, Marek, Ożarowa Mazowieckiego, Wołomina, Łomianek, Pruszkowa, Otwocka, Ząbek (poza obrębem tych miast dowóz ustalany jest indywidualnie) oraz Łodzi
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • dowóz w weekendy: tak, dostawa przez 7 dni w tygodniu

Dieta Wege bez ryb: pełnowartościowa dieta wegetariańska, oparta na produktach białkowych i roślinach strączkowych. Zawiera też węglowodany, świeże owoce i warzywa.

Warto wiedzieć

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail zamowienia@justdoeatcatering.com.pl. Podczas rezerwacji należy podać imię, nazwisko, nr telefonu, adres dostawy, preferowany terminu dostawy oraz kaloryczność diety. Należy również dołączyć groupon w formacie pdf lub podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Dostawa na terenie całej Warszawy oraz Łodzi, Zielonki, Marek, Ożarowa Mazowieckiego, Wołomina, Łomianek, Pruszkowa, Otwocka, Ząbek (poza obrębem tych miast dowóz ustalany jest indywidualnie). Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 10. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 5. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Just Do Eat Catering Dietetyczny

Firma cateringowa Just Do Eat oferuje swoim klientom odpowiednio zbilansowane i różnorodne diety, dostarczane do wielu miast Polski. Klienci mogą zdecydować się nie tylko na dietę odchudzającą, ale także wegetariańską, sportową, oraz w wersji z domowymi posiłkami. Zainteresowani mogą również zamówić dietę sokową, która ma celu oczyszczenie organizmu z toksyn. Składa się nie tylko z soków, ale także zup, smoothie i kremów.