Brak nowych powiadomień
Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

Just Do Eat Catering Dietetyczny

3 dni diety slim 1200 kcal bez dowozu za 79,99 zł i więcej opcji w Just Do Eat Catering Dietetyczny

90+ kupionych
od
96 zł
79,99 zł
16% zniżki
Ponad 100+ odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do zrzucenia zbędnych kilogramów i zmiany nawyków żywieniowych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Marta
1 Oceny1 reviews
2 dni temu
Super catering!
B
Beata
2 Oceny2 reviews
styczeń 8, 2021
Wege bez ryb to mega dobre, zbilansowane posiłki. Wiadomo każdy ma inne smaki, ale na prawdę polecam spróbować. Do tego rożnorodność posiłków, miła obsługa. Z pewnością będe korzystać niejednokrotnie.

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: slim
  • kaloryczność: 1200, 1500, 1800, kcal
  • czas trwania: od 3 do 30 dni
  • dostawa: darmowa lub płatna dodatkowo 5 zł/dzień (w zależności od opcji)
  • obszary dostaw: na terenie całej Warszawy oraz Łodzi, Zielonki, Marek, Ożarowa Mazowieckiego, Wołomina, Łomianek, Pruszkowa, Otwocka, Ząbek (poza obrębem tych miast dowóz ustalany jest indywidualnie)
  • liczba posiłków/soków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • dowóz w weekendy: nie, oferta obejmuje dostawę od pon. do pt.

Dieta slim:

Dieta skomponowana ze składników z dużą zawartością białka i ograniczoną liczbą węglowodanów. Pełnowartościowa i obfita w warzywa, aby skutki redukcji były duże, a uczucie głodu nie miało wpływu na życie codzienne. Dieta przeznaczona jest dla tych, którzy potrzebują zdrowego stylu odżywiania, chcą zmienić nawyki żywieniowe i zrzucić parę nadprogramowych kilogramów.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów, a 5 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: w opcjach bez dowozu dostawa dodatkowo płatna 5 zł/dzień, uiszczana przy pierwszej dostawie. Istnieje możliwość wymiany na opakowanie ekologiczne z dopłatą 6 zł/dzień, uiszczaną przy pierwszej dostawie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo: zamowienia@justdoeatcatering.com.pl z min. 48-godzinnym wyprzedzeniem, z podaniem imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu dostawy, preferowanego terminu dostawy oraz jaką kaloryczność ma zawierać dieta. Należy również dołączyć groupon w formacie pdf lub podać kod zabezpieczający grouponu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Just Do Eat

Firma cateringowa Just Do Eat oferuje swoim klientom odpowiednio zbilansowane i różnorodne diety, dostarczane do wielu miast Polski. Klienci mogą zdecydować się nie tylko na dietę odchudzającą, ale także wegetariańską, sportową, oraz w wersji z domowymi posiłkami. Zainteresowani mogą również zamówić dietę sokową, która ma celu oczyszczenie organizmu z toksyn. Składa się nie tylko z soków, ale także zup, smoothie i kremów.