KOKU Sushi

ul. Cybernetyki 15, Warszawa

Groupony wartościowe na dowolne rolki sushi z menu w KOKU Sushi (do -20%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu różnorodne rolki sushi, np. hosomaki z grzybami shitake, nigiri z węgorzem, futomaki sashimi z łososiem i tuńczykiem, uramaki tomka

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: japońska
  • skład oferty: groupony wartościowe na rolki sushi
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: pozostałe pozycje z menu, np. zupy, przystawki, zestawy
  • oferta ważna: na miejscu i z dostawą na terenie Warszawy (dodatkowa opłata za dowóz: 30 zł)

Warunki

Dodatkowa opłata za dowóz na terenie Warszawy w wysokości 30 zł. Groupon można zrealizować na miejscu i z dostawą. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online przez stronę https://rezerwacja.groupon.pl. W przepadku dowozu wymagany kontakt telefoniczny pod nr: 576 200 212. Oferta nie obowiązuje we wszystkie święta oraz imprezy zamknięte. Groupon obejmuje wszystkie rolki z menu z wyłączeniem innych dań (np. zupy, przystawki, zestawy). Z grouponu nie jest wydawana reszta, jeżeli w ramach zamówienia przekroczona zostanie wartość bonu, klient ma obowiązek dopłacić różnicę na miejscu. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

KOKU Sushi

Zlokalizowany na warszawskim Mokotowie przytulny lokal należy do sieci restauracji kuszących wnętrzem utrzymanym w charakterystycznej dla Kraju Kwitnącej Wiśni harmonii kolorów. W menu KOKU Sushi odnaleźć można m.in. nigiri, hosomaki, futomaki, uramaki oraz sasihimi dostępne w sumie w kilkudziesięciu kompozycjach. Pośród wielu oryginalnych smaków znaleźć można np. futomaki z łososiem pieczonym teriyaki, uramaki z potrójną krewetką w tempurze, pikantnego tatara z łososia czy kokosową zupę rybną z czerwonym curry. Menu obfituje również w specjalnie skomponowane zestawy oraz zupy, przekąski, sushi bowle, tatary i desery.