Street Sushi Grab & Go

Krucza 46, Warszawa

Japońskie przysmaki: 3 rolki sushi, dowolna sałatka oraz napój za 45,99 zł i więcej w Street Sushi Grab & Go

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja na szybką przekąskę; w ofercie różnorodne rolki do wyboru, np. wegańskie, w wersji rybnej i z owocami morza lub mięsnej z kurczakiem

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: japońska
  • skład oferty: rolki sushi, sałatka i napój
  • oferta ważna: na miejscu

Przykładowe pozycje w menu:

  • Futo Surimi z paluszkiem krabowym, majonezem, tykwą, osinko, ogórkiem i sałatą
  • Salmon Tartare z tatarem z łososia, serkiem, porem, ogórkiem i sałatą
  • Dalmon Grill z pieczonym łososiem, serkiem, ogórkiem i sałatą
  • Tuna z tuńczykiem, majonezem, awokado, porem, ogórkiem i sałatą
  • sałatka z trawy morskiej

Warunki

Groupon można zrealizować na miejscu. Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 504 023 . Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 11-18, sobota-niedziela: nieczynne. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Street Sushi Grab & Go

W niewielkim lokalu przy ulicy Kruczej przygotowywane jest sushi w rolkach, które można zjeść na miejscu lub wziąć na wynos. Skosztować można tutaj rolek z łososiem (surowym lub pieczonym), tatarem z łososia lub tuńczyka czy krewetką w tempurze. Dla wegetarian przygotowano wersję z m.in. rzepą i ogórkiem, a także sałatki z trawy morskiej i kimchi.