LATISANA

Powstańców Śląskich 106/6, Warszawa (Bemowo)

Do 10% zniżki na: Groupon na dania kuchni włoskiej w firmie LATISANA

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Szef kuchni stworzył menu bogate w ofertę owoców morza, makaronów oraz dań mięsnych

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Groupon wart 150 zł na dania kuchni włoskiej (z wyłączeniem napojów i alkoholi)

Okazja do skosztowania wyśmienitego steka wołowego, muli w trzech odsłonach, grillowanych macek ośmiornicy czy jednej z past lub pizz.

Oferta obejmuje dowolną kompozycję dań z kategorii: przystawki, sałatki, pasta i risotto, pizza, zupy, ryby, dania główne, mule i desery.

Kupony realizowane w dniach poniedziałek-piątek z wyłączeniem świąt.

Oferta obowiązuje tylko w lokalu, nie jest możliwa z dostawą.

Oferta nie obejmuje napoi oraz alkoholi.

Warunki

Oferta nie obejmuje napojów i alkoholu. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 796 643 436. Groupony realizowane w dniach poniedziałek-piątek z wyłączeniem świąt. Oferta obowiązuje tylko w lokalu, nie jest możliwa z dostawą. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 30 dni od zakupu. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystać groupon: 1.

LATISANA

W zlokalizowanej na warszawskim Bemowie restauracji królują smaki kuchni włoskiej i polskiej. Menu kusi potrawami ze świeżymi ziołami, warzywami, oliwą, owocami morza, tradycyjnymi włoskimi wędlinami i zachęca do skosztowania takich dań, jak domowa pizza, pasta i risotto czy też wyrabiane na miejscu desery. Lokalny charakter Latisany podkreślają z kolei typowo polskie dania, jak np. rosół z pulpecikami cielęcymi lub pierś z kaczki z opiekanymi ziemniakami. Przy wykorzystaniu uroków produktów sezonowych budowane są tematyczne wkładki do karty. Warto dodać, że Latisana świadczy również usługi cateringowe, organizuje imprezy weselne i innego rodzaju przyjęcia.

Więcej informacji na Facebooku.