Trattoria in Italia

Dereniowa 2, Warszawa

Pizza margherita na wynos od 22,99 zł w restauracji Trattoria in Italia

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja by skosztować tradycyjnej margherity na wynos w restauracji Trattoria in Italia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: włoska
  • oferta dostępna na wynos z odbiorem własnym
  • skład oferty: pizza margherita
  • link do menu dostępny tutaj: https://www.initalia.pl/restauracja/trattoria-in-italia

Warunki

Groupon można zrealizować na wynos. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 12-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 512 901 43. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Trattoria in Italia

Zlokalizowany na warszawskim Ursynowie lokal to „rodzinna restauracja, w której miłość do jedzenia spotyka się z pasją do gotowania”. Trattoria in Italia na pierwszym miejscu stawia dbałość o jakość, oryginalne produkty i włoskie receptury. W bogatym menu królują tradycyjne pizze (np. margherita, capricciosa, prosciutto, quattro formaggi) i makarony (np. spaghetti carbonara, tagliatelle vegetariana, ravioli spinaci). W karcie dań nie zabrakło też innych przysmaków, takich jak np. zupa krem z pomidorów, ossobuco wołowe, krewetki w emulsji maślano-winnej, czy też słodki deser tiramisu.