Giovanni Rubino

ul. Krakowskie Przedmieście 37, Warszawa (Śródmieście)

Włoskie pizze i makarony: 63,99 zł za groupon wart 80 zł i więcej do wydania od poniedziałku do piątku

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W menu wiele rodzajów pizzy i makaronów, np. pizza Cotto z szynką, Frutti di Mare z owocami morza, Czarny makaron, spaghetti Bolognese

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: włoska
  • skład oferty: dowolne pizze i makarony
  • link do menu dostępny tutaj
  • oferta ważna: na miejscu od poniedziałku do piątku

Przykładowe pozycje w menu do wyboru:

  • Spaghetti Bolognese – wołowina
  • Pappardelle – liście szpinaku, ser gorgonzola, czosnek
  • Tagliatelle – ser ricotta, jarmuż, pomidory cherry, czosnek, cebula
  • pizza Margherita – sos pomidorowy, ser mozzarella, oregano
  • pizza Giovanni Speciale – sos pomidorowy, ser mozzarella, salami, szynka, grzyby, jajko, pomidor
  • pizza Quattro formaggi – sos pomidorowy, ser mozzarella, ser gorgonzola, ser ricotta, parmezan

Warunki

Groupon można zrealizować na miejscu. Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 826 27 88. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający i kod grouponu. Oferta obejmuje groupon wartościowy. W przypadku przekroczenia wartości grouponu konieczna dopłata. W przypadku niewykorzystania wartości grouponu, różnica nie jest zwracana. Groupon można wykorzystać od poniedziałku do piątku. 10% rabatu przy kolejnej wizycie na hasło Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 10. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Giovanni Rubino

Restauracja ulokowana jest w samym sercu Warszawy – na Krakowskim Przedmieściu. Wnętrze utrzymane w tonacji ciepłych barw nadaje miejscu delikatnie romantycznego charakteru. Menu obfituje w świeże potrawy, które są przyrządzane bezpośrednio przed podaniem. Kuchnia włoska znana jest najbardziej dzięki pizzy, dlatego też w Giovanni Rubino można wybierać spośród kilkunastu rodzajów tego przysmaku, w tym klasyczną margheritę z sosem pomidorowym, mozzarellą i oregano lub też wersję bogatszą o szynkę. Podniebienia wyczulone na smaki owoców morza warto tam zaspokoić zapewne kompozycją frutti di mare. Z bogatego menu wybrać można także wyborną włoską pastę – np. spaghetti aglio olio e peperoncino z czosnkiem i oliwą lub tagliatelle z grillowanym kurczakiem, szpinakiem i pesto. Uwagę przyciągnąć może też czarny makaron z krewetkami.