zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

Jet Surfing Śląsk

Jezioro Łąka (obok Pszczyny), Łąka

Jet Surfing dla 1 lub 2 osób: 20-40 minut jazdy ze szkoleniem w Jet Surfing Śląsk

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WRZESIEN. Ends 29.9.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Jet surfing to nowa dyscyplina sportowa, która dzięki specjalnej desce napędzanej silnikiem elektrycznym umożliwia surfowanie bez wiatru

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: wynajem deski jet surfingowej
  • lokalizacja:
    • Jet Surfing dla 1 osoby – Jezioro Łąka (obok Pszczyny)
  • w cenie: kapoki, kaski i pianki
  • na miejsce należy zabrać własne ręcznik i ewentualnie buty do wody
  • dodatkowo możliwość uwiecznienia jazdy na kamerze GoPro za dodatkową opłatą 50 zł

Deska jet surfingowa jest napędzana 15-konnym silnikiem elektrycznym (odrzutowym) i rozwija prędkość na wodzie do 50 km/h w kilka sekund. Dodając gazu na pilocie trzymanym w ręku można surfować bez wiatru i fal. Nauka na desce zajmuje ok. 5 min. Można nie niej jeździć na leżąco, na kolanach i na stojąco.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 666 010 764 z 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Warunki uczestnictwa: umiejętność pływania, ukończony 18. rok życia lub od 12 lat za zgodą opiekuna. Realizacja możliwa od początku maja do końca września. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Jet Surfing Śląsk

Miłośnicy sportów wodnych i surfingu nie muszą już się przejmować odpowiednią pogodą i wysokością fal, by móc dostarczyć sobie odrobinę adrenaliny. Dzięki jet surfingowi można surfować bez wiatru. Wszystko to umożliwia specjalna deska z napędem odrzutowym, która sterowana jest za pomocą pilota i rozpędza się do 50 km/h. Jet Surfing Śląsk oferuje indywidualne wypożyczenie swojego sprzętu wraz ze szkoleniem i możliwością uwiecznienia wodnych wyczynów na filmie. Firma obsługuje również wieczory kawalerskie, panieńskie, urodziny oraz imprezy firmowe.