zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem 2W1. Dziś koniec.

1 zł za groupon wart nawet 50 zł na pierwsza zamówienia w Uber Eats i więcej – wiele lokalizacji

Wybierz opcję

Wyróżniki

Uber Eats to łatwy i szybki sposób na zamówienie ulubionego jedzenia

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
H
Helena
2 Oceny1 reviews
dzień temu
Fajne kupony, sprawna realizacja.
G
Guest
2 Oceny1 reviews
2 dni temu
Często korzystamy, duża różnorodność restauracji

O tej ofercie

Burger z frytkami, a może pizza? Curry z ryżem czy sushi? Sałatka lub taco? Korzystając z Ubier Eats można wybrać to, na co ma się ochotę.

Dlaczego warto korzystać z Uber Eats?

  • Szybka dostawa – od momentu zamówienia jedzenia do momentu, gdy dostawca dostarczy zamówienie, mija średnio 30 minut.
  • Renomowane restauracje – w Uber Eats do wyboru są jedne z najlepszych restauracji, na różnym pułapie cenowym
  • Wygodna i przejrzysta aplikacja – w aplikacji Uber Eats oraz na platformie ubereats.com widać dokładnie zamówienie oraz spodziewany czas dostawy na podstawie aktualnych danych. Płatność może odbywa się bezgotówkowo przez aplikację, kartą, BLIKiem, a w niektórych przypadkach gotówką.
  • Możliwość śledzenia swojego zamówienia – gdy tylko dostawca odbierze zamówienie, widać na mapie, w którym miejscu obecnie się znajduje i za ile minut pojawi się pod drzwiami klienta. Jedzenie jest dostarczane przez dostawców rowerowych, motocyklowych oraz samochodowych Uber Eats.
  • Brak minimalnej wartości zamówienia – w Uber Eats można zamawiać co się chce, kiedy się chce i ile się chce.

Gdzie można zamawiać jedzenie z dostawą w Uber Eats?

Oferta dotyczy ponad 50 miast, lista dostępnych tutaj

Czy kurier dostarczy jedzenie do domu lub do biura?

Kurier dostarczy zamówienie. Możliwe jest dostawa bezkontaktowa, zarówno w drzwiach lub na zewnątrz.

Warunki

Groupon ważny do 15.10.2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta kierowana do osób, które dotychczas nie złożyły żadnego zamówienia z aplikacji UberEats. Minimalna wartość zamówienia wynosi 50 zł. Opłata za dostawę oraz pozostałe opłaty nadal obowiązują. Oferta nie łączy się z innymi ofertami. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: podaj kod groupon z zakupionego kuponu w trakcie rejestracji nowego konta w UberEats.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta obejmuje pierwsze/pierwsze dwa zamówienie ze zniżką 30/25 zł.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

UBER – Rides & Eats

Świat można zmienić tylko za pomocą śmiałych rozwiązań, o czym przekonuje sukces Ubera, rewolucja sposobu, w jaki mieszkańcy mogą poruszać się w swoich miastach. Łącząc pasażerów z kierowcami za pomocą prostej i darmowej aplikacji, Uber stworzył zupełnie nowy segment rynku transportowego, który charakteryzuje się niskimi kosztami, szybkością obsługi, przejrzystością i obopólnymi korzyściami dla podróżujących razem ludzi.

Wystarczy ściągnąć aplikację, by przemierzać wybrane miasta w wygodny sposób za połowę ceny usług lokalnych przewoźników. Aplikacja umożliwia zamówienie niezawodnego kierowcy w ciągu kilku chwil. Dodatkowo użytkownik ocenia kierowców oraz samochody, może dzielić się opiniami na temat kierowców i przejazdu, oszacować potencjalny koszt, a także przesłać czas dojazdu swoim bliskim.

Obecnie Uber działa w kilkuset miastach na całym świecie i stale zwiększa swój globalny zasięg. Dzięki Grouponowi teraz również mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Wrocławia, Poznania, Łodzi, Krakowa, Trójmiasta i Aglomeracji Śląskiej mogą skorzystać z tanich, wygodnych i bezpiecznych przejazdów. Uber odmienia miasta, w których funkcjonuje – mniej samochodów na ulicach to mniejsze korki, mniejsze zanieczyszczenie środowiska, mniejsza liczba wypadków. Warto pobrać aplikację i przekonać się, jak technologia pozytywnie wpływa na miasto.