zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

Jadwiga Leśniak

Walońska 7/3, Wrocław

Do 65% zniżki na: Wyszczuplający zabieg ICOONE® w firmie Jadwiga Leśniak

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WRZESIEN. Ends 29.9.
Użyj kodu

Wyróżniki

Dzięki zabiegowi można pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej , cellulitu , ujędrnić skórę Icoone Laser II - 40% wieksze efekty zabiegu

O tej ofercie

Icoone Medical Laser 2

Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki najnowszym urządzeniem Icoone Laser II (1 zabieg base + tzw. 3 focus ) Fokusy z laserem + fala świetlna

137 zł zamiast 390 zł za 1 zabieg na całe ciało (50 min).

Efekty :

lifting termiczny skóry i redukcja termiczna tkanki tłuszczowej

redukcja cellulitu poprzez masaż z laserem i fala świetlną

wyszczuplenie sylwetki

zagęszczenie skóry poprzez produkcję kolagenu i elastyny

zniwelować problemy – obrzęki ciała

po ciąży – powrót do sylwetki sprzed porodu

Najnowszy o 40 % skuteczniejszy LASER ICOONE MEDICAL 2 

Fala 915 nm lasera przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez lipidy w adipocytach. Powoduje to podwyższenie ich temperatury oraz rozpad. Wpływ na tkanki:

rozkłada komórki tłuszczowe do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych.

Redukuje cellulit poprzez zmniejszenie objętości adipocytów.

Przyśpiesza metabolizm komórkowy.

Światło o długości fali 650nm oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie porów w obrębie błony komórkowej, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 532 175 200. Do wykonania zabiegu wymagane jest posiadanie kostiumu. Możliwość zakupu kostiumu na miejscu koszt 100 zł lub wypożyczenie koszt 30 zł. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Jadwiga Leśniak

Kosmetologia estetyczna , dbanie o sylwetkę jak i skuteczne zabiegi przywracajace skórze jędrność , odmłodzenie przy użyciu najnowszych technologii , wykorzystując do zabiegów takich urządzeń jak Endermologia Alliance najnowsze urządzenie marki LPG , Icoone z laserem Med 2 - spektakulatne efekty w modelowaniu sylwetki ale też liftingiu twarzy , Hifu system liftingu twarzy , RF Frakcyjny mikroigłowy .. system przebudowy skóry odmłodzający . redukujący rozstepy , Imoos rotation 5 D - Sculpt - najnowsza technologia budujaca tkanke miesniowa jak i zmniejszajaca obwody ciała , Dopełnieniem pracy jest wyspecjalizowana kadra Kosmetologów .