Pawia 12 lok. 1u, Kraków

9,99 zł za groupon wart 50 zł na wszystkie usługi iUsed – pogwarancyjnego serwisu Apple

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W ofercie m.in. wymiana wyświetlacza, zbitej szybki i baterii w iPhonie, naprawa po zalaniu iPhone’a, Macbooka, iPada

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Katarzyna
sierpień 17, 2020
Rzetelne wyjaśnienie, nie wciskanie najdroższej opcji, sprawdzenie przyczyny przed prośba o konkretna usługę. Sympatyczna obsługa. Sprawnie i szybko ( bateria do tel w 15min)

O tej ofercie

Szczegóły:

  • składowe pakietu: groupon wartościowy na wszystkie usługi serwisu

  • godz. otwarcia: pon.-pt. 11:00-18:00, sob. 11:00-14:00

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana, ale istnieje możliwość zlecenia naprawy przez stronę www.iused.pl/formularz-zamowienia (w polu Opis usterki należy wpisać kod zabezpieczający). Oferta obejmuje wszystkie usługi serwisu, ale chęć wykorzystania grouponu należy zgłosić przed złożeniem zlecenia. Po przekroczeniu wartości grouponu konieczna dopłata na miejscu. Reszta z grouponu nie jest wydawana.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

iUsed

Powstała w 2012 roku firma swoją działalność rozpoczynała jako importer sprzętu firmy Apple. Od 2015 roku realizuje również usługi serwisowe, dostarczając wysokiej jakości części zamienne. W iUsed można usunąć usterki dowolnych sprzętów marki Apple, takich jak iPhone, iPad, iPod, MacBook itp. Warto dodać, że firma oferuje naprawy gwarancyjne i pozagwarancyjne, na które również udziela gwarancji. W krakowskim salonie można liczyć też m.in. na szybką wycenę napraw oraz rabaty za sprzęt pozostawiony do utylizacji.