Najlepsze z Groupon

ul. Makuszyńskiego 19, Kraków

Geometria kół 3D z ustawieniem zbieżności osi od 69,99 zł w Serwisie Irmar

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Usługi zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy autem, poprawiają sterowność, wydłużają żywotność łożysk i przyczepność kół

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
T
Tadeusz
10 Oceny2 reviews
3 dni temu
Wszystko o.k.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
lipiec 7, 2021
Szybko i profesjonalnie.
M
Małgorzata
1 Oceny1 reviews
lipiec 3, 2021
Szybko,sprawnie,sympatycznie
S
Szczepan
1 Oceny1 reviews
czerwiec 18, 2021
Jestem bardzo zadowolony. Wcześniej bylem w serwisie gdzie pomimo 4 poprawek nie ustawiono mi właściwie zbieżności, dodam, że zapłaciłem tam 250 zł. Tutaj zapłaciłem 99 zł i za pierwszym razem zbieżność ustawiona idealnie. Przejechałem już 2 tys. km, na ten moment brak oznak nierównego starcia się bieżnika. Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Polecam.
B
bartłomiej
5 Oceny3 reviews
maj 21, 2021
Polecam wszystkim
P
Patryk
1 Oceny1 reviews
marzec 6, 2021
Serwis wykonany bardzo sprawnie, kontakt w każdej sprawie czy to coś dodatkowego czy fakt że nie wymagało wymiany, fachowe doradztwo, cena znana przed wymianą. Auto po wymianie klocków tarcz i klimy zostało odkurzone. Bardzo na plus. Wrócę wielokrotnie. Tak powinien działać każdy warsztat
A
Adamtop reviewer
35 Oceny14 reviews
październik 10, 2020
Bardzo profesjonalna obsługa
A
ariel
3 Oceny1 reviews
wrzesień 27, 2020
Bardzo dobry serwis
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: geometria kół 3D wraz z ustawieniem zbieżności osi
  • oferta dotyczy samochodów osobowych
  • więcej informacji dostępnych tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 4 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Jeżeli klient deklaruje, że zawieszenie jest sprawne, serwis nie ponosi odpowiedzialności za przestawienie się geometrii pojazdu po opuszczeniu stanowiska. Dowodem poprawnie wykonanej usługi jest wydruk ustawionych parametrów. Parametry geometrii są zawsze ustawione pod zalecenia producenta pojazdu, jeżeli po poprawnym ustawieniu geometrii pojazd "ściąga" w bok, należy szukać przyczyny w układzie zawieszenia, kierowniczym bądź ogumieniu pojazdu.  Przed dokonaniem zakupu, zalecany kontakt tel. z informacją, jakiego typu auto ma być obsłużone. W przypadku, gdy ze względu na ograniczenia techniczne oraz gabaryty auta nie będzie można skorzystać z oferty, groupon będzie można przeznaczyć na inne usługi w serwisie IRMAR. Kupując groupon klient akceptuje regulamin serwisu dostępny na stronie www.irmarserwis.pl. Cena nie uwzględnia kątów. W razie konieczności wykonania modyfikacji kątów pobierana jest dopłata w wysokości 50 zł. Oferta groupon, nie łączy się z innymi ofertami i promocjami w Irmar.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 840 464. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Irmar

W skład grupy Irmar wchodzi serwis samochodowy, myjnia parowa oraz agencja ubezpieczeniowa. Zespół tworzą certyfikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Wartościami firmy jest transparentność i troska o klienta. Firma pozostaje w stałym kontakcie telefonicznym z klientem, a wszelkie naprawy wykonywane są po telefonicznej akceptacji wyceny. Na usługi serwisowe udzielana jest 6- lub 12-miesięczna gwarancja.