zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem USMIECH. Dziś koniec.

ul. Makuszyńskiego 19, Kraków

Wymiana opon na felgach stalowych lub aluminiowych za 79,99 zł w Irmar

Wybierz opcję
Ponad 80 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Dzięki wymianie opon można zadbać o bezpieczeństwo na drodze oraz dostosować ogumienie do warunków atmosferycznych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
I
Ignacy
1 Oceny1 reviews
11 godzin temu
zdecydowanie polecam miła i profesjonalna obsługa
R
Robert
4 Oceny1 reviews
6 dni temu
Wszystko Ok. Samochód przyjęty czasowo. Usługa wykonana dobrze u szybko. Polecam.
T
Tadeusz
10 Oceny2 reviews
wrzesień 15, 2021
Wszystko o.k.
K
Krzysztof
1 Oceny1 reviews
sierpień 24, 2021
Ozonowanie ok
M
Marcin
4 Oceny4 reviews
sierpień 23, 2021
Wszystko okey
T
Tomhelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
sierpień 11, 2021
Pomimo dobrej pogody i zostawienia auta na 10h odebralem z bardzo wilgotną tapicerką wszystkich foteli. Suszenie z włączonym na maks grzaniem 2x przez ok. 1h musialem zrobić sam w następnych 2 dniach (nie mialem na to czasu i jak zrobić - wspólny garaż). Po wysuszeniu na tylnej kanapie pojawily sie na bokach zacieki od środka czyszczącego. Udało się usunąć. Poza tym obsługa OK.
P
Piotr
13 Oceny4 reviews
sierpień 3, 2021
Korzystałem już z usług Irmar kilka razy. Usługa zawsze wykonana zgodnie z warunkami Groupon, terminowo i profesjonalnie.
R
Roman
2 Oceny2 reviews
sierpień 1, 2021
Ogólne wrażenie jest w porządku choć po przypatrzeniu nie obyło się bez drobnych niedociągnięć...
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: wymiana opon na felgach stalowych lub aluminiowych

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 840 464. Oferta nie dotyczy opon niskoprofilowych oraz runflat. Oferta nie dotyczy samochód dostawczych do 3,5 t, pojazdów terenowych oraz samochodów typu SUV. W przypadku konieczności założenia więcej niż 250 g ciężarków na komplet kół, obowiązuje dopłata 15 zł. W przypadku samochodów, które posiadają czujniki ciśnienia w kołach, obowiązuje dopłata przy wymianie opon 50 zł/komplet. Kupując groupon, klient akceptuje regulamin serwisu dostępny na stronie: https://www.irmarserwis.pl/polityka-prywatnosci. Oferta groupon nie łączy się z innymi ofertami i promocjami w Irmar. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Irmar

W skład grupy Irmar wchodzi serwis samochodowy, myjnia parowa oraz agencja ubezpieczeniowa. Zespół tworzą certyfikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Wartościami firmy jest transparentność i troska o klienta. Firma pozostaje w stałym kontakcie telefonicznym z klientem, a wszelkie naprawy wykonywane są po telefonicznej akceptacji wyceny. Na usługi serwisowe udzielana jest 6- lub 12-miesięczna gwarancja.