Irmar

ul. Makuszyńskiego 19, Kraków

Wymiana opon na felgach stalowych lub aluminiowych za 79,99 zł w Irmar

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny LUTY30. Termin: 3.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Dzięki wymianie opon można zadbać o bezpieczeństwo na drodze oraz dostosować ogumienie do warunków atmosferycznych

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Joel
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
3 dni temu
Good place to change wheel s
P
Paweł
9 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 28, 2022
Wszystko Ok.! Polecam!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
J
Joel
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 10, 2022
Good service 👍
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
W
Wiktoria
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 29, 2022
Szybko ,sprawnie ,porządnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
M
Marcin
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 28, 2022
Wszystko terminowo, rejestracja elektroniczna, przyjazd na czas, serwis, odbiór samochodu. Brak uwag co do jakości wykonanej pracy. Koła wyważone i dokręcone poprawnie. Czego chcieć więcej? Co najwyżej mógłbym sobie życzyć w przyszłości opcji z trochę droższym gruponem z umyciem kół.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: wymiana opon na felgach stalowych lub aluminiowych

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 840 464. Oferta nie dotyczy opon niskoprofilowych oraz runflat. W przypadku chęci wykorzystania Grouponu dla opon niskoprofilowych dodatkowa dopłata na miejscu 40 zł. Oferta nie dotyczy samochód dostawczych do 3,5 t, pojazdów terenowych oraz samochodów typu SUV. W przypadku konieczności założenia więcej niż 250 g ciężarków na komplet kół, obowiązuje dopłata 15 zł. W przypadku samochodów, które posiadają czujniki ciśnienia w kołach, obowiązuje dopłata przy wymianie opon 50 zł/komplet. Kupując groupon, klient akceptuje regulamin serwisu dostępny na stronie: https://www.irmarserwis.pl/polityka-prywatnosci. Oferta groupon nie łączy się z innymi ofertami i promocjami w Irmar. Przy otwieraniu zlecenia konieczne jest okazanie dowodu rejestracyjnego pojazdu. Klient zobowiązany jest poinformować pracowników Irmar o chęci wykorzystania kuponu groupon przed otwarciem zlecenia. W przeciwnym wypadku kupon groupon nie zostanie uwzględniony, a za usługę naliczona zostanie opłata według cennika dostępnego w firmie oraz na stronie www. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Irmar

W skład grupy Irmar wchodzi serwis samochodowy, myjnia parowa oraz agencja ubezpieczeniowa. Zespół tworzą certyfikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Wartościami firmy jest transparentność i troska o klienta. Firma pozostaje w stałym kontakcie telefonicznym z klientem, a wszelkie naprawy wykonywane są po telefonicznej akceptacji wyceny. Na usługi serwisowe udzielana jest 6- lub 12-miesięczna gwarancja.