Najlepsze z Groupon

Institute Essence

Raciborska 54D lokal 3, Rybnik

Usuwanie makijażu permanentnego (539,99 zł) lub tatuażu (od 719,99 zł) w Institute Essence w Rybniku (-40%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na pozbycie się permanentnego makijażu lub niechcianego wzoru ze swojego ciała za pomocą nowoczesnego lasera

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Joanna
134 Oceny68 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 2, 2022
Niestety był problem z terminem.
B
Barbara
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 21, 2022
Drogie Panie, z kontekstu odpowiedzi można wywnioskować że kluczowe dla całego zabiegu jest czy klientka się przyzna do zakupu groupona przed czy po zabiegu.Odpowiedź niestety nasuwa się sama.Przychodząc kilkukrotnie na zabieg masażu nie przypominam sobie bym kiedykolwiek poprosiła o coś ekstra/dodatkowego, za co bym czuła się w obowiązku dopłacić.Zabieg trwał 60 min,owszem zdarzyło się ze kosmetyczka z własnej woli przedłuzyła masaż o 10-15 mim.Wycenienie tego czasu na kilkaset złotych uważam za zdrowe zagalopowanie się z Pań strony:)) Proszę uwierzyć ze bez większych problemów znalazłam salony gdzie za Państwa ofertę z groupona będe płacić tyle samo bez wielkiej promocji.Insynuacje że szukałam okazji by nie zapłacić...są obrzydliwe,Z uporem maniaka przypominam ze zakupiłam usługę wystawioną przez Państwa  salon.Zakupiłam znaczy zapłaciłam.To pani kosmetyczka wpadła w złość,gdy się o tym dowiedziała.To że głos miała podniesiony to jedna sprawa, ale z tekstami pod moim adresem posunęła się zbyt daleko.Wspomniane m.in' i co?połaszczyła się pani o 20 zł?' i inne jest bezczelne czy jeszcze nie? Swoją drogą nawet jakby tak było,to przepraszam bardzo ,ale skoro salon wystawia oferte to klient ma prawo kupić,nawet jakby to było 2 zł taniej.Nie opłaca się Wam groupon to się nie wystawiajcie, a nie przelewajcie swoich frustracji na klientów.Owszem kosmetyczka zażądała dopłaty(za co??) na moje pytanie 'ile?' odpowiedziała....uwaga 80zł.Dziwi się Pani ze nie dopłaciłam?Proszę teraz proponować klientkom ,szczególnie tym z groupona ,by raz tyle dopłaciły:d Ciekawa jestem ich reakcji.Albo postawcie na ladzie duzy słoik z napisem 'NAPIWKI' by mogły dorzucić raz tyle co już zapłaciły- by nie być posądzonym o naciąganie Powodzenia.Nie jestem ciekawa odpowiedzi.Myślę że czas skończyć tę dyskusję.Z mojej strony na pewno.Do niczego ona nie doprowadzi.Jestem rozczarowana brakiem kulturyTyle.Pozdrawiam
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
I
Irena
20 Oceny8 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 9, 2022
Wspaniały masaż i relaks. Polecam
M
Maria
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 25, 2022
Rewelacja! Polecam!
U
Urszula
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 17, 2022
Super ,jestem bardzo zadowolona
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Szczegóły:

  • nazwa lasera: Laser Pico Q-Switch
  • dostępna liczba zabiegów: 6-8

Zabieg wykonywany laserem medycznym wykorzystującym technologię pikosekundową. Metoda ta bazuje na ultrakrótkich impulsach o dużej mocy i precyzji. Zabieg nie pozostawia blizn, a czas rekonwalescencji jest dość krótki.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 2 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 786 111 397, 32 440 95 55. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Institute Essence

Szukając nowoczesnych i skutecznych zabiegów pielęgnujących i upiększających, warto udać się do zlokalizowanego w Rybniku kameralnego i stylowo urządzonego gabinetu. Institute Essence oferuje zabiegi na twarz i ciało z dziedziny makijażu permanentnego, laseroterapii i kosmetologii estetycznej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nieustannemu poszerzaniu wiedzy i wykorzystaniu sprzętu wysokiej jakości pracujący tu eksperci są w stanie sprostać oczekiwaniom wymagających klientów.