Brak nowych powiadomień

Indeco Wielkopolska

Wykonanie szafy, garderoby lub paneli szklanych: 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 400 zł i więcej w Indeco Wielkopolska

Oferta niedługo się kończy!
Do -90%
20+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Projekt, wykonanie i dostawa szafy w zabudowie w systemie aluminiowym. Oryginalne projekty i szeroki wybór materiałów wykończeniowych

W skrócie

Wybierz 1 z 9 opcji

Groupon zniżkowy:

  • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 400 zł na wykonanie drzwi przesuwnych w systemie aluminiowym do szafy w rozmiarze od 1,5 m szerokości,
  • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 500 zł na wykonanie garderoby od 10 m,
  • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 500 zł na szafę z drzwiami przesuwnymi od 1 m do 2 m szerokości,
  • 89,99 zł za groupon zniżkowy wart 700 zł na szafę z drzwiami przesuwnymi od 2 m do 3 m szerokości,
  • 99,99 zł za groupon zniżkowy wart 900 zł na szafę z drzwiami przesuwnymi od 3 m do 4 m szerokości,
  • 119,99 zł za groupon zniżkowy wart 1100 zł na szafę z drzwiami przesuwnymi od 4 m do 5 m szerokości,
  • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na projekt i wykonanie paneli szklanych od 1 m²,
  • 99,99 zł za groupon zniżkowy wart 600 zł na projekt i wykonanie paneli szklanych od 2 m²,
  • 149,99 zł za groupon zniżkowy wart 900 zł na projekt i wykonanie paneli szklanych od 3 m².

W cenie: dojazd, pomiar, analiza potrzeb klienta, projekt z wizualizacją 3D, wykonanie oraz dostawa . Grafika na szkle jest wykonywana metodą nadruku UV.

Meble na miarę to doskonały sposób, aby funkcjonalnie zająć przestrzeń mieszkania. A szafy, garderoby i drzwi przesuwne projektu Indeco będą pełnić także rolę oryginalnej ozdoby wnętrza. W ofercie firmy znajduje się bowiem wiele nowoczesnych oraz klasycznych wzorów i materiałów wykończeniowych. Pozwala to złożyć niepowtarzalne meble, dopasowane do możliwości domu i oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać dowolną ilość kuponów ale 1 na jedną realizacje. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.dojazd, pomiar, analiza potrzeb klienta, projekt z wizualizacją 3D, wykonanie oraz dostawa w cenie. Przed podpisaniem umowy wartość kuponu odejmowana jest od kosztów realizacji. Przykładowy sposób obliczania ceny zamówienia: 2000 zł (wycena) – 700 zł (wartość bonu) = 1300 zł. Wycena generowana jest przez program Studio Indeco 2011 lub nowszy. Oferta dotyczy wyłącznie województwa wielkopolskiego. W przypadku paneli groupon można wykorzystać wyłącznie na projekty, których minimalna powierzchnia jest większa lub równa powierzchni określonej w opcji. Obrazy paneli klient wybiera ze strony www.fotolia.pl . Koszt obrazu wliczony jest w finalną cenę zamówienia.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 428 373 lub e-mail: office@indecodesign.co.uk. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Indeco Wielkopolska

Wykonawca oryginalnych szaf garderobianych i mebli kuchennych robionych na miarę. Swoje usługi świadczy na terenie największych miast w Polsce, w tym w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu czy Szczecinie. Oprócz ciekawych projektów firma proponuje także materiały wykończeniowe wiodących producentów, a dzięki temu ich klienci mogą cieszyć się niepowtarzalnym i unikatowym wystrojem wnętrza domu lub mieszkania.

Indeco Wielkopolska

Projektowanie wnętrz, Profesjonalny organizator
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.