Brak nowych powiadomień

Ilmed Centrum Rehabilitacji

Godzinny masaż do wyboru od 79,99 zł w Centrum Rehabilitacji Ilmed

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Masaże oparte na tradycyjnym ajurwedyjskim systemie leczenia, który bazuje na zachowaniu równowagi między ciałem, duszą i umysłem

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania: ok. 60 minut
  • dostępne masaże do wyboru:
    • Udvartana
    • Rathnabyanga
    • Abhyanga
  • po zabiegu przez kilka godzin nie należy uczestniczyć w ważnych spotkaniach, gdyż czas ten powinno się przeznaczyć na wyciszenie (w tym czasie należy się zrelaksować i zmyć z włosów ziołowe olejki)
  • przed samym masażem nie należy spożywać obfitych posiłków i pić alkoholu

Jak uwolnić ciało od zbędnego napięcia? Odpowiedzią może być oferta na masaż w Centrum Rehabilitacji Ilmed w Radomiu. Masaż jest bowiem skutecznym sposobem na redukcję stresu, a także remedium na zmęczenie fizyczne. Zabieg zapewnia rozluźnienie mięśni, przywraca wewnętrzną harmonię i poprawia samopoczucie.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 791 871 580 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Ilmed Centrum Rehabilitacji

Szukając miejsca, gdzie można skorzystać z zabiegów tradycyjnej fizykoterapii, masażu oraz konsultacji lekarskich warto skorzystać z usług zlokalizowanego w Radomiu Centrum Rehabilitacji Ilmed. Na miejscu oferowana jest kompleksowa rehabilitacja w schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, kardiologicznych oraz rehabilitacji dzieci. Wśród dostępnych masaży polecane są zabiegi lecznicze, sportowe, limfatyczne, czy też modelująco-relaksacyjne.

Ilmed Centrum Rehabilitacji

Masaż, Masaż całego ciała
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.