Brak nowych powiadomień

30-minutowy lot za sterami samolotu PZL Koliber 150 nad Warszawą z 30-minutowym szkoleniem za 519,99 zł z firmą IBEX

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Możliwość pilotowania samolotu i podziwiania stolicy i okolic z niecodziennej perspektywy

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Oferta

  • 519,99 zł za szkolenie z 30-minutowym lotem samolotem PZL Koliber 150.

Każdy lot poprzedzony jest 30-minutowym szkoleniem naziemnym. Po jego zakończeniu uczestnik, pod okiem doświadczonego instruktora, wykona półgodzinny lot nad Warszawą, w okolicy Zalewu Zegrzyńskiego. To niezwykła okazja, by poczuć, jak reagują stery samolotu oraz w jaki sposób działają przyrządy lotnicze.

Spotkanie trwa 60 minut, z czego 30 min w samolocie.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Min. wiek uczestnika to 18 lat. Załoga zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania usługi w przypadku złych warunków pogodowych oraz w przypadku osób będących pod wpływem środków odurzających. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 728 339 694 od pon. do pt. w godz. 9-15 z podaniem kodu zabezpieczającego. Loty odbywaja się w sezonie letnim w godzinach 9-17, w sezonie zimowym zależne od warunków atmosferycznych. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Konieczny kontakt przed upływem ważności grouponu (szczególnie w okresie zimowym). 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

IBEX

Od ponad 25 lat IBEX należy do liderów działających na rynku usług lotniczych w Polsce. W ofercie firmy są specjalistyczne usługi lotnicze wykonywane przy użyciu samolotów i śmigłowców, nieregularny transport lotniczy osób i przesyłek, szeroki zakres szkolenia lotniczego oraz specjalistyczny serwis techniczny statków powietrznych.

Od początku działalności fundamentalną dewizą jest jakość i bezpieczeństwo, co znajduje odzwierciedlenie w dotychczasowej historii świadczonych usług lotniczych. Wielokrotnie statki powietrzne IBEX transportowały grupy lekarzy oraz organy ludzkie w celu transplantacji, uczestnicząc w ten sposób w ratowaniu ludzkiego życia. Usługi wykonywane są na podstawie europejskich i krajowych certyfikatów.

IBEX

Zwiedzanie lub wycieczka, Wycieczka samolotem
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.