HZG Aviation

330 Żorska, Rybnik

Lot widokowy helikopterem dla 1 osoby i więcej w HZG Aviation

Wybierz opcję
Ponad 300 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Helikopter Robinson R44 jest lekki, szybki i zwinny – osiąga prędkość przelotową 185 km/h

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład oferty: lot helikopterem (widokowy lub zapoznawczy)
  • czas trwania lotu: 12-15 lub 30 minut

Lot widokowy:

Wylot ma miejsce z Lotniska Rybnik-Gotartowice (EPRG). Już po starcie uczestnicy mogą podziwiać panoramę całego Rybnika. Trasa lotu przebiega po północnej stronie miasta, wzdłuż miejscowości: Ligota, Paruszowiec, Wielopole oraz okolicznych lasów. Dolatując do Jeziora Rybnickiego, nastąpi przelot na południową stronę miasta lecąc wzdłuż miejscowości: Jejkowice, Chwałowice, Boguszowice. Powrót do lotniska będzie okazją, by zaobserwować panoramę Żor od strony zachodniej.

Uwaga: Warunkiem odbycia lotu dla 1 osoby jest zebranie się 3-osobowej grupy.

Uwaga: przy zakupie lotu widokowego na wyłączność dla 3 osób możliwość modyfikacji trasy na życzenie klientów. Możliwość lotu w okolice miejscowości: Orzesze, Suszec, Pawłowice, Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Rydułtowy, Stodoły, Szczygłowice.

Lot zapoznawczy:

Lot zapoznawczy daje okazję do posterowania helikopterem Robinson R-44 pod okiem doświadczonego Instruktora. Takie doświadczenie może stać się początkiem przygody do uzyskania Licencji Pilota Śmigłowcowego.

Lot składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. W części teoretycznej omawiane są zasady sterowania, zasady lotu oraz sposób zachowania się przy maszynie. W części praktycznej wykonywany jest lot.

Czas trwania części teoretycznej: ok. 1 godz., czas trwania części praktycznej: 30 minut.

Warunki

Maks. waga uczestnika: 130 kg. Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać swój numer telefonu. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 695 777 868. Warunkiem odbycia lotu dla 1 osoby jest zebranie się 3-osobowej grupy. Realizacja oferty zależna od warunków atmosferycznych. W przypadku odwołania rezerwacji z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych lub z przyczyn technicznych – zostanie zaproponowany inny termin. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

HZG Aviation

Marzenia o podniebnych podbojach mogą się spełnić dzięki firmie HZG Aviation. Firma świadczy usługi w postaci lotów widokowych helikopterem Robinson R44, dostępnych zarówno w grupie, jak i na wyłączność. Wyloty mają miejsce z lotniska Rybnik-Gotartowice.