Hollywood Salon Piękności

Grenadierów 9, Warszawa

Przedłużanie rzęs dowolnym efektem i różnymi metodami w Salonie Piękności Hollywood (do -25%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: APKA25. Ważny do 8.6.
Użyj kodu
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by przedłużyć i zagęścić rzęsy oraz nadać spojrzeniu głębi lub scenicznego efektu dzięki dowolnie wybranej metodzie od 1:1 do 7:1

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj rzęs używanych podczas zabiegu: naturalne

  • czas trwania zabiegu: 1,5 do 2 godzin

  • uzupełnienie możliwe za dodatkową opłatą po ok. 4-6 tyg.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 662 772 930. Rezerwacje przez booksy nie będą przyjmowane lub będzie naliczana dodatkowa opłata, zgodnie z cennikiem booksy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Hollywood Salon Piękności

Zlokalizowany na warszawskiej Pradze salon to miejsce, w którym dzięki szerokiej palecie różnorodnych zabiegów kosmetycznych można szybko poprawić swój wizerunek. Salon Piękności Hollywood, jak sama nazwa wskazuje – powstał po to, by wydobywać naturalne piękno swoich klientów. Odwiedzając ten gabinet można wybierać spośród zabiegów dedykowanych zarówno dla pań, panów, jak i dzieci. W ofercie dostępne są usługi fryzjerskie i barberskie, manicure i pedicure, zabiegi podologiczne, makijaż permanentny, przedłużanie rzęs, henna brwi, depilacja woskiem, a także przekuwanie uszu.