Hollywood Salon Piękności

Grenadierów 9, Warszawa

Makijaż permanentny brwi, oczu lub ust do wyboru w Salonie Piękności Hollywood (do -26%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Makijaż permanentny to sposób na trwałe podkreślenie naturalnych atutów urody, dodanie spojrzeniu głębi lub uwydatnienie ust

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: makijaż permanentny
  • oferta nie dotyczy starego makijażu permanentnego (w przypadku pozostałości po starym makijażu nie zawsze istnieje możliwość wykonania zabiegu)
  • korekta możliwa za dodatkową opłatą
  • czas na wykonanie korekty: 4-6 tyg
  • znieczulenie w cenie

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 662 772 930. Rezerwacje przez booksy nie będą przyjmowane lub będzie naliczana dodatkowa opłata, zgodnie z cennikiem booksy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Hollywood Salon Piękności

Zlokalizowany na warszawskiej Pradze salon to miejsce, w którym dzięki szerokiej palecie różnorodnych zabiegów kosmetycznych można szybko poprawić swój wizerunek. Salon Piękności Hollywood, jak sama nazwa wskazuje – powstał po to, by wydobywać naturalne piękno swoich klientów. Odwiedzając ten gabinet można wybierać spośród zabiegów dedykowanych zarówno dla pań, panów, jak i dzieci. W ofercie dostępne są usługi fryzjerskie i barberskie, manicure i pedicure, zabiegi podologiczne, makijaż permanentny, przedłużanie rzęs, henna brwi, depilacja woskiem, a także przekuwanie uszu.