zamknij
GROUPON DAY - UBER EATS 60 zł extra za pierwsze 2 zamówienia!

Herbasol

Michała Bałuckiego 6, Wrocław

Do 45% zniżki na: Konsultacja psychologiczna z badaniem diagnostycznym w firmie Herbasol

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code ZABAWA. Ends 7.10.
Użyj kodu

Wyróżniki

Konsultacja psychologiczna pomoże Ci znaleźć pomoc w problemach związanych z trudną sytuacją, w jakich się znajdujesz.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
B
Beata
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 24, 2022
Wszystko wyjaśnione bardzo dokładnie, wiedza duża, super podejście do klienta. Gorąco polecam.
G
Grażyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 20, 2021
Jestem zadowolona z przeprowadzonego badania. Diagnosta omówił mi szczegółowo wyniki i odpowiedział mi na pytania. Za taką cenę warto. Polecam.
W
Wojtek
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 23, 2021
Bardzo dobre badanie! Wszystko mi wyjaśnili dlaczego, jak i co. Dziękuję :)

O tej ofercie

Konsultacja psychologiczna z badaniem diagnostycznym na pasożyty

Oferujemy rozmowę z psychologiem dla osób, które poszukują pomocy w rozwiązaniu swoich problemów. Konsultacja z psychologiem przeznaczona jest dla osób, które poszukują sposobów radzenia sobie z emocjami, wsparcia w problemach zdrowotnych, pomocy w zmianie swojego sposobu zachowania lub myślenia oraz rozwiązywania trudności rodzinnych lub zawodowych.  

W ofercie uwzględniono również diagnostykę na obecność pasożytów w organizmie wraz z ich omówieniem. 

Szczegóły:

*czas trwania konsultacji: 1,5 godz. (wraz z omawianiem badania)

*specjalista wykonujący konsultacje: psycholog oraz zielarz

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 510 535 100. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Herbasol

Herbasol jest gabinetem, w którym diagnozujemy szkodliwe mikroorganizmy, będące przyczyną różnego rodzaju zaburzeń i dolegliwości jak np. ciągłe zmęczenie nieprzechodzące po odpoczynku, problemy z bezsennością, różnego rodzaju bóle, zaburzenia pracy serca i wiele innych. Wychodząc naprzeciw tym problemom, oferujemy nowoczesną diagnostykę i terapię wraz z profesjonalną konsultacją prozdrowotną (dietetyczną, zielarską oraz psychologiczną). Gabinet posiada generator plazmowy Rife’a, w którym zastosowano falę plazmatyczną, obejmującą zasięgiem cały organizm. Dzięki niemu uzyskujemy wysoką skuteczność i znaczną przewagę nad innymi urządzeniami działającymi punktowo. Ponadto nasz personel posiada znaczące doświadczenie oraz profesjonalną wiedzę nabytą na studiach, kursach oraz warsztatach. Specjalizujemy się również w kompleksowej diagnostyce oraz terapii pod kątem boreliozy i infekcji odkleszczowych.