Brak nowych powiadomień

Helicenter

Lot widokowy helikopterem (od 259 zł) lub lot zapoznawczy z przejęciem sterów (1499 zł) w Helicenter

Oferta niedługo się kończy!
Do -27%
Wybierz opcję
NoweZarezerwuj teraz lub później

Wyróżniki

Podziwianie pejzaży z lotu ptaka z możliwością przejęcia sterów

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 259 zł zamiast 333 zł za lot widokowy helikopterem dla 1 osoby
  • 729 zł zamiast 999 zł za lot widokowy helikopterem na wyłączność dla 3 osób,
  • 1499 zł za lot zapoznawczy helikopterem z przejęciem sterów dla 1 osoby, poprzedzony instruktażem.

Dotyczy lotów widokowych (dla 1 i 3 osób):

Wylot planowany jest z Lotniska Aeroklubu Poznańskiego Poznań–Kobylnica (EPPK). Już po starcie podziwiamy panoramę całego Poznania. Trasa lotu przebiega po północnej stronie miasta, wzdłuż rzeki Warty, oraz nad kampusem uniwersyteckim Morasko, jednocześnie z oddali wyłania nam się centrum miasta oraz stadion na Bułgarskiej. Kolejnym punktem widokowym jest kompleks Pałaców w Owińskach, Wake Spot w gminie Czerwonak z pięknie prezentującą się linią brzegową, a także Puszcza Zielonka. Natomiast po obraniu kursu powrotnego przelatujemy nieopodal Wieży Widokowej na Dziewiczej Górze oraz mamy możliwość zobaczenia panoramy miasta z zupełnie innej perspektywy.

Trasa ma ok. 40 kilometrów.

Dotyczy lotu zapoznawczego z przejęciem sterów:

Lot zapoznawczy jest okazją do sprawdzenia swoich sił w powietrzu za sterami helikoptera pod okiem doświadczonego instruktora. Jednocześnie może być początkiem przygody do uzyskania Licencji Pilota. Lot składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. W części teoretycznej omawiane są tajniki pilotażu Helikopterem Robinson R-44 Raven II, zasady lotu, sposób zachowania się przy maszynie, bezpieczeństwo w trakcie lotu, budowa statku powietrznego itp. Czas: ok. 2 godz. Na część praktyczną składa się natomiast: przygotowanie maszyny do lotu, lot oraz przegląd maszyny po locie. Czas: ok. 1 godz. Czas w powietrzu: 30 minut.

Filmy ze startu i lotów helikopterem zobaczyć można tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony (opcja 1) lub 1 groupon (opcje 2 i 3). Warunkiem odbycia lotu przy zakupie lotu widokowego helikopterem dla 1 osoby jest zebranie się 3-osobowej grupy oraz uprzedni kontakt z firmą Helicenter w celu potwierdzenia terminu. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych firma zastrzega sobie prawo przełożenia lotów na inny termin.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym bądź w wersji papierowej. Minimalny wiek uczestnika: 2 lata (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność opiekuna prawnego). Maksymalna waga pasażera: 130 kg. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
Szczegóły dojazdu: LARS HELICENTER Startowa hangar nr.10, 62-006 Bogucin.
Rezerwacja telefoniczna dostępna pod nr tel 664 44 55 33 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon traci ważność.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Helicenter

Marzenia o podniebnej przygodzie mogą się spełnić dzięki Helicenter. Firma posiada bowiem w swojej ofercie loty widokowe helikopterami Robinson R44 II, które na długo pozostają w pamięci, a także szkolenia przeprowadzane przez doświadczonych pilotów. Warto również dodać, że Helicenter organizuje również imprezy integracyjne dla firm oraz zajmuje się obsługą techniczną maszyn lotniczych.

Helicenter

Zwiedzanie lub wycieczka, Wycieczka samolotem
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.