Health Impression

ul. Dobrego Pasterza 205/8, Kraków

2 treningi EMS za 119 zł i więcej opcji w Health Impression

Wybierz opcję

Wyróżniki

Nowoczesny trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) wpływa na pobudzenie mięśni, przyspieszenie metabolizmu i redukcję tkanki tłuszczowej

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania pojedynczego treningu: 20 min
  • zalety dostępne tutaj

Więcej informacji dostępnych tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 2 przekazać jako prezent. Oferta dla nowych klientów nie korzystających do dej pory z usług studia.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Koszt wypożyczenia stroju z ręcznikiem – 15 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 508 900 029 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Health Impression

Specjalizacją studia są treningi personalne uzupełnione o nowoczesną technologię elektrostymulacji mięśniowej. Trwające do 20 minut ćwiczenia są odpowiednio dopasowane do kondycji i celów treningowych klienta. O to, żeby trening był wysoce skuteczny, dba wykwalifikowany trener personalny, który przez cały czas jego trwania czuwa nad prawidłowością wykonywanych ćwiczeń.