Sierakowskiego 77/81, Łódź (Bałuty)

Wykonanie zdjęcia pantomograficznego od 59,99 zł w Ha-Dent

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pantomogram umożliwia szybką diagnozę stanu uzębienia dzięki zobrazowaniu żuchwy, części twarzoczaszki, zębów i przyzębia

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: kilka sekund
  • forma zapisu wyników zabiegu: płyta CD, pamięć zewnętrzna lub wysłane pocztą elektroniczną
  • badanie rentgenowskie wykonuje uprawniony specjalista

Zdjęcie pantomograficzne jest niezbędne podczas planowania leczenia stomatologicznego umożliwiając natychmiastową diagnozę. Badanie to wykorzystuje się m. in.:

  • w stomatologii zachowawczej – pomaga wykryć: ubytki próchnicowe na powierzchniach niewidocznych podczas badania - zwłaszcza w obrębie powierzchni stycznych zębów oraz korzeni,
  • w chirurgii – przed planowaną ekstrakcją zęba
  • w protetyce – do oceny, które zęby należy usunąć, a które wyleczyć. Pomaga ono również ocenić stan struktury kostnej i budowę kości szczęk, dzięki czemu dobrać właściwe implanty zębowe,
  • w ortodoncji – do określenia wad zgryzu oraz do oceny wyników leczenia ortodontycznego,
  • w diagnostyce stomatologicznej – do wykrywania chorób, które często rozwijają się bezobjawowo, takich jak nowotwory i torbiele.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 3 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wykonania zdjęcia od pon. do pt. w godz. 9-15, w sob. w godz. 8-15, po wcześniejszym zapisie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 509 338 563 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Ha-Dent

Gabinet Ha-Dent oferuje swoim klientom usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz medycyny estetycznej. Pracownicy gabinetu regularnie doskonalą swoje umiejętności na kursach praktycznych oraz wykładach. W przypadku leczenia próchnicy, pacjenci mogą skorzystać z metody bezwiertłowej przy użyciu specjalistycznej piaskarki abrazyjnej. Dodatkowo na miejscu można wykonać zdjęcie pantomograficzne, a także skorzystać z usług wybielania zębów za pomocą lasera oraz lampy LED.