Majaland Kownaty

Kownaty 17, Torzym

Roczna karta wstępu z dostępem do wszystkich atrakcji w Majaland Kownaty (do -15%)

Wybierz opcję
Ponad 200 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Roczna karta to okazja do nieograniczonego korzystania ze wszystkich dostępnych atrakcji w bajkowym świecie Pszczółki Mai i jej przyjaciół

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Roczna karta do Majaland Kownaty


Kartę należy aktywować do 01.04.2024


Szczegóły:

  • w ofercie: Roczna karta dla 1 osoby (min. 1 m wzrostu)
  • karta obejmuje wstęp do całorocznego parku rozrywki oraz dostęp do wszystkich czynnych atrakcji zlokalizowanych na zewnątrz i wewnątrz krytego parku w ramach warunków dostępności określonych przy każdej atrakcji
  • karta daje również dodatkowe korzyści i rabaty

Atrakcje


Przykładowe atrakcje:

Nowości:

Opis wszystkich atrakcji można znaleźć tutaj.

Mapa Parku Majaland dostępna jest tutaj.


Dodatkowe informacje:


Warunki

Min. wzrost uczestnika: 100 cm. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Przed wizytą należy zapoznać się z regulaminem parku i informacjami praktycznymi. Zasady parkowania dostępne są w centrum serwisowym parku. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Godziny otwarcia należy sprawdzić na stronie www.majalandkownaty.pl. Wydrukowany groupon dobrej jakości należy wymienić na kartę w kasie parku. Karta jest ważna rok od momentu jej aktywacji. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny do 01/04/2024 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Majaland Kownaty

Całoroczny Park rozrywki Majaland Kownaty zlokalizowany w Kownatach, w województwie lubuskim, oferuje blisko 30 atrakcji w strefie wewnętrznej i zewnętrznej. Park rozrywki oferuje idealny wypoczynek w każdych warunkach pogodowych. Magiczna sceneria, wyglądająca niczym bajkowa kraina, przykuwa wzrok zarówno małych, jak i dużych gości. Na odwiedzających Majaland czekają przede wszystkim uwielbiane przez wszystkich postaci, jak: Pszczółka Maja i Gucio, mały wiking Wickie i Heidi. Oprócz szerokiej oferty atrakcji do dyspozycji gości są również punkty gastronomiczne, w tym restauracja główna Maja, przypominająca wyglądem wnętrze ula. Dodatkowo w parku znajduje się sklep z akcesoriami, gdzie można kupić produkty związane z bajkowymi bohaterami. Na miejscu znajduje się obszerny płatny parking.

Więcej informacji na Facebooku.