Centrum Wspinaczkowe Grota

Słowackiego 100, Radom

Ścianka wspinaczkowa: wejście dla 1 osoby za 11,99 zł i więcej w Centrum Wspinaczkowym Grota w Radomiu (do -39%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Obiekt oddaje do dyspozycji 500 m² powierzchni wspinaczkowej; atrakcja zarówno dla dzieci jak i dorosłych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
styczeń 13, 2021
Polecam !!!
J
Jakub
1 Oceny1 reviews
październik 29, 2020
Dziś wspinanie jest powszechne jak każdy inny sport. A że sport uprawia się nie tylko wyczynowo, ale też rekreacyjnie to uważam, że to fajne miejsce na spędzenie popołudnia że znajomymi w oryginalny i pełen wrażeń sposób. Zapewniają pełne wyposażenie i profesjonalne podejście nawet dla największych amatorów.
G
Guest
2 Oceny2 reviews
sierpień 21, 2020
Polecam
G
Guest
1 Oceny1 reviews
czerwiec 13, 2020
:)

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 11,99 zł zamiast 18 zł za wejście dla 1 osoby (bilet normalny)
  • 21,99 zł zamiast 36 zł za wejście dla 2 osób (bilet normalny)
  • 49,99 zł zamiast 72 zł za bilet rodzinny (do 4 osób)

Bilet wstępu nie ma limitu czasowego.

Na terenie centrum znajduje się ściana główna, o wysokości 17 metrów, powierzchni ponad 400 m² i o maksymalnym przywieszeniu 4,5 metra. Odwiedzający mogą skorzystać z 23 stanowisk wspinaczkowych przystosowanych do prowadzenia z asekuracją oddolną oraz 16 linii do asekuracji górnej („na wędkę”). Pod względem formacji, ściana jest mocno zróżnicowana. Posiada zarówno małe jak i duże przywieszenia, piony, zacięcia, rysy, dach i połogi. Dodatkowo, obiekt dysponuje również boulderownią (wspinanie bez liny) o powierzchni ponad 100 m² i wysokości do 4 m.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy nowych klientów, którzy nie znajdują się w aktualnej bazie klientów CW Grota. Osoby niepełnoletnie mogą wspinać się tylko pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego albo wynająć instruktora do opieki za dodatkową opłatą. Osoby niepełnoletnie muszą mieć wypełniony formularz zgody rodzica lub opiekuna prawnego. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany wraz z podaniem kodu zabezpieczającego. Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 16:00 – 22:00, sobota - niedziela 12:00 – 21:00. Informacje dotyczące sprzętu aktualnie dostępnego na hali po uprzednim kontakcie telefonicznym. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 797 746 229 wraz z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Grota centrum wspinaczkowe

Powstały w 2011 roku obiekt mieści się w dawnej, poprzemysłowej hali suszarni Radomskich Zakładów Płytek Ceramicznych i Wyrobów Sanitarnych. ten XVIII-wieczny budynek został dostosowany do wymogów obiektów sportowych i rekreacji, zaś ściana wspinaczkowa powstała zgodnie z obowiązującą, europejską normą bezpieczeństwa. W centrum wspinaczkowym Grota można zarówno rozpocząć przygodę ze wspinaniem, ale także, w przypadku zaawansowanych zawodników, przeprowadzić indywidualny trening. Na miejscu organizowane są sekcje wspinaczkowe a także zawody i imprezy integracyjne.