zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Dziś koniec.

Ul. Jana Styki 15, Kraków

Lot widokowy paralotnią w tandemie (od 349 zł) z akrobacjami (od 379 zł) w GringoFly

Wybierz opcję

Wyróżniki

Przygoda z zapierającym dech w piersiach krajobrazem; do wyboru: lot widokowy lub z akrobacjami

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania:
    • lot widokowy paralotnią w tandemie (10-20 minut)
    • lot widokowy paralotnią z akrobacjami (6-15 minut)

Loty odbywają się z jednej z następujących gór (zależne od warunków pogodowych):

  • Ciecień – 45 km od Krakowa
  • Śnieżnica – 50 km od Krakowa
  • Szczebel – 55 km od Krakowa
  • Żar – 80 km od Krakowa

O wyborze konkretnego miejsca decyduje pilot dzień przed umówionym terminem lotu.

Doświadczony pilot, towarzyszący podczas lotu widokowego w tandemie, pozwoli uczestnikom spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Podniebne atrakcje trwać będą od 10 do 20 minut, w zależności od warunków pogodowych oraz samopoczucia pasażera. Na miejscu istnieje możliwość przedłużenia czasu trwania lotu za dodatkową opłatą, o ile warunki pogodowe będą sprzyjające (więcej informacji w sekcji Warunki).

Lot z akrobacjami to lot uzupełniony dodatkowo o elementy akrobatyki powietrznej. Początek i koniec przebiega tak samo jak w locie widokowym, lecz sam lot jest bardziej dynamiczny, dlatego trwa nieco krócej (6-15 min). Zabezpieczony uprzężami pasażer doświadcza figur akrobacyjnych takich jak wingover, spirala, lub SAT.

Warunki

Groupon ważny przez 9 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 4 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: niezwłocznie po zakupie lub otrzymaniu grouponu należy skontaktować się mailowo pod adresem: lotykrakow@gmail.com z podaniem kodu zabezpieczającego lub załączeniem grouponu do maila w celu rejestracji (zgłoszenie chęci odbycia lotu w danym sezonie).Na miejsce spotkania klient dojeżdża we własnym zakresie. Istnieje możliwość dostania się z miejsca spotkania na miejsce startu (szczyt góry o wysokości 800 - 1000 m n.p.m. w zależności od góry) samochodem terenowym (ok. 20-30 min jazdy off-road). Dopłata do jazdy off-road wynosi 50 zł od osoby i jest do dokupienia na miejscu w dniu realizacji grouponu. Dopłata 100 zł dla klientów, o wadze powyżej 99 kg. Waga maksymalna to 120 kg. Sezon rozpoczyna się w zależności od warunków atmosferycznych: koniec kwietnia/początek maja. Bieżące informacje o wszelkich zmianach, urlopach czy planowanych lotach dostępne są na Facebooku .Dodatkowo 10% zniżki na loty widokowe motoparalotnią w najbliższych okolicach Krakowa (Kraków, Pińczów, Myślenice, Dobczyce) oraz loty z widokiem na Tatry odbywające się w miejscowości Lendak na Słowacji.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 521 005 z 1-2 dniowym wyprzedzeniem wyłącznie po wcześniejszej rejestracji grouponu mailowo na lotykrakow@gmail.com. Ze względu na zmienność pogody nie dokonywana jest rezerwacja terminów na daty odleglejsze niż 2 dni do przodu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

GringoFly

Świat widoczny z zupełnie innej perspektywy może stać się udziałem tych, którzy zdecydują się na lot z krakowską firmą. Stojący za nią pasjonaci latania zajmują się organizacją i obsługą lotów z pasażerami, zawodów paralotniowych, a także wypraw paralotniowych, zarówno dla początkujących jak i doświadczonych paralotniarzy. Niezapomniane widoki, poczucie wolności i przestrzeni to główne cechy lotu w tandemie lub z akrobacjami. Osobom zainteresowanym firma GringoFly oferuje również możliwość zorganizowania lotów podczas wyjazdu firmowego oraz z innego wybranego przez klienta miejsca w tym również w Tatrach.

Filmy z miejsc, gdzie najczęściej odbywają się loty: Szczebel, Śnieżnica, Ciecień.