Brak nowych powiadomień

Ul. Jana Styki 15, Kraków

Lot widokowy paralotnią w tandemie (od 299 zł) z akrobacjami (od 329 zł) w GringoFly

Oferta ograniczona czasowo!
20+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Przygoda z zapierającym dech w piersiach krajobrazem; do wyboru: lot widokowy lub z akrobacjami

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Michał
2 Oceny1 reviews
październik 8, 2019
Świetne przeżycie, ekipa bardzo sympatyczna i profesjonalna, szczerze polecam :)
K
Kamila
1 Oceny1 reviews
wrzesień 29, 2019
Rewelacja, polecamy z całego serduszka. Dobry kontakt, świetnie zorganizowany czas i przemili Panowie z którymi lataliśmy. A sam lot udał się w przepiękną pogodę, przez co na pewno zostanie to zapamiętane do końca życia. :) warto :)

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Lot widokowy paralotnią w tandemie (10-20 minut) lub z akrobacjami (6-15 minut):

  • 299 zł za lot dla 1 osoby
  • 329 zł za lot z akrobacjami dla 1 osoby
  • 549 zł za lot dla 2 osób (łącznie 2 osobne loty)
  • 599 zł za lot z akrobacjami dla 2 osób (łącznie 2 osobne loty)

Loty odbywają się z jednej z następujących gór (zależne od warunków pogodowych):

  • Ciecień – 45 km od Krakowa
  • Śnieżnica – 50 km od Krakowa
  • Szczebel – 55 km od Krakowa
  • Żar – 80 km od Krakowa

O wyborze konkretnego miejsca decyduje pilot dzień przed umówionym terminem lotu.

Doświadczony pilot, towarzyszący podczas lotu widokowego w tandemie, pozwoli uczestnikom spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Podniebne atrakcje trwać będą od 10 do 20 minut, w zależności od warunków pogodowych oraz samopoczucia pasażera. Na miejscu istnieje możliwość przedłużenia czasu trwania lotu za dodatkową opłatą, o ile warunki pogodowe będą sprzyjające (więcej informacji w sekcji Warunki).

Lot z akrobacjami to lot uzupełniony dodatkowo o elementy akrobatyki powietrznej. Początek i koniec przebiega tak samo jak w locie widokowym, lecz sam lot jest bardziej dynamiczny, dlatego trwa nieco krócej (6-15 min). Zabezpieczony uprzężami pasażer doświadcza figur akrobacyjnych takich jak wingover, spirala, lub SAT.

Warunki

Groupon ważny przez 9 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Miejscem spotkania jest podnóże góry, z której danego dnia odbywają się loty. Na miejsce spotkania klient dojeżdża we włąsnym zakresie. Istnieje możliwość dostania się z miejsca spotkania na miejsce startu (szczyt góry o wysokości 800 - 1000 m n.p.m. w zależności od góry) samochodem terenowym. Jest to 20-30 minut bardzo aktrakcyjnej jazdy off-road. Dopłata do jazdy off-road wynosi 50 zł od osoby i jest do dokupienia na miejscu w dniu realizacji grouponu. Dopłata 100 zł za każde kolejne 20 minut lotu. Sezon rozpoczyna się w zależności od warunków atmosferycznych: koniec kwietnia/początek maja. Bieżące informacje o o wszelkich zmianach, urlopach czy planowanych lotach dostępne są na Facebooku.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 790 377 654 lub mailowo: gringoflying@gmail.com z podaniem kodu zabezpieczającego lub załączeniem grouponu do maila z min. 5-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

GringoFly

Świat widoczny z zupełnie innej perspektywy może stać się udziałem tych, którzy zdecydują się na lot z krakowską firmą. Stojący za nią pasjonaci latania zajmują się organizacją i obsługą lotów z pasażerami, zawodów paralotniowych, a także wypraw paralotniowych, zarówno dla początkujących jak i doświadczonych paralotniarzy. Niezapomniane widoki, poczucie wolności i przestrzeni to główne cechy lotu w tandemie lub z akrobacjami. Osobom zainteresowanym firma GringoFly oferuje również możliwość zorganizowania lotów podczas wyjazdu firmowego oraz z innego wybranego przez klienta miejsca w tym również w Tatrach.

Filmy z miejsc, gdzie najczęściej odbywają się loty: Szczebel, Śnieżnica, Ciecień.

GringoFly

Sport i rekreacja, Paralotniarstwo