5 dni diety standardowej lub wegetariańskiej 1000-1500 kcal za 205,90 zł i więcej w Granola Catering (-29%)

290 zł
od
205,9 zł
29% zniżki

Wyróżniki

Odpowiednio zbilansowana dieta pomoże schudnąć, utrzymać aktualną wagę, odzyskać siły witalne i nauczyć się prawidłowych nawyków odżywiania

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Magda
1 Oceny1 reviews
wrzesień 28, 2020
Bardzo smaczne jedzenie, codziennie w menu było coś innego. Przeszkadzało mi odrobinę, że posiłki w pierwszej części dnia były mniejsze, niż te w drugiej części, więc musiałam czasem zamienić ich kolejność. Ale oprócz tego same plusy!
A
Agnieszka
2 Oceny2 reviews
wrzesień 9, 2020
Szybka obsługa,dobre jedzenie
M
MarcinHELPFUL REVIEWER
2 Oceny2 reviews
wrzesień 8, 2020
Catering jest średni. Bardzo dużo kaszy bez smaku. Potrawy mało finezyjne, często jednogarnkowe np. na obiad zupa albo makaron z brokułem. Prawie nigdy do obiadu nie było dodatkowej sałatki itp. Na kolacje bardzo często kasza np. z burakiem albo brokułem.
A
AngelikaTOP REVIEWER
23 Oceny17 reviews
luty 7, 2020
Smaczne, różnorodne jedzenie, widac, że nie jest robione "na jedno kopyto", dzięki catering express poznaje smaki, których wcześniej nie próbowałam,nie znałam, ciekawe łączenia, fajne pomysły na dania. Polecam, jest to mój drugi catering, myslalam po pierwszym , że nic lepszego mi się nie trafi.. Jakże się myliłam!

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: standardowa lub wegetariańska z rybami (możliwość wykluczenia ryb i owoców morza)
  • kaloryczność: 1000-1500 lub 1800-2000 kcal
  • czas trwania: 5, 10, 15 lub 20 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • dostawa: w cenie na terenie Poznania, Suchego Lasu, Swarzędza, Koziegłów, Chyb, Skórzewa, Przeźmierowa, Plewisk, Tarnowa Podgórnego, Wysogotowa, Rokietnicy, Baranowa.
  • dni dostawy: niedziela-czwartek w godz. 18-21 lub 19-22

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail zamow@cateringexpress.pl z podaniem terminu realizacji, kodu zabezpieczającego, imienia i nazwiska, nr tel., adresu dostawy, adresu e-mail, wybranego przedziału dostawy oraz wybranej diety. Oferta tylko dla nowych Klientów (tj. Klientów, którzy nie wykorzystali kuponu Groupon w Catering Express i nie są Klientami Granola Catering). Na jeden adres dostawy można skorzystać z oferty tylko jeden raz. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Dostawy niedziela-czwartek w godz. 18-21 lub 19-22 w cenie na terenie Poznania, Suchego Lasu, Swarzędza, Koziegłów, Chyb, Skórzewo, Przeźmierowo, Plewisk, Tarnowa Podgórnego, Wysogotowa, Rokietnicy, Baranowa. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 3-dniowym wyprzedzeniem. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Granola Catering

Wieloletnie doświadczenie i ciągłe pogłębianie wiedzy pozwoliło firmie Granola Catering na skomponowanie zaskakujących, zdrowych i niepowtarzalnych dań, które zawarte są w jadłospisach przygotowywanych przez wykwalifikowanych dietetyków.

Diety skomponowane są tak, aby pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów, utrzymać wagę lub po prostu zdrowo się odżywiać. Dania wykonane ze świeżych produktów sprawią, że dieta nie będzie przymusem, lecz przyjemną codziennością. Firma traktuje klientów indywidualnie i w miarę możliwości dopasowuje się do ich wyjątkowych potrzeb